Niksar üretiyor

Niksar üretiyor

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan beraberinde ki heyetle birlikte İlçede ülke içi ve yurtdışına kontrplak üretimi yaparak pazarlayan firma yetkililerini ziyaret etti. Başkan Özcan Niksar’ın üreten bir şehir olduğunu söyledi

12 Temmuz 2019 - 13:25 - Güncelleme: 12 Temmuz 2019 - 13:27

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, beraberinde Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Bekir Fındık, Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Aybak ve GOP. Üniversitesinden bir ekiple Tokat’ın Niksar İlçesinde ülke içi ve yurtdışına kontrplak üretimi yaparak pazarlayan firma yetkililerini ziyaret ettiler. Yaklaşık 40 kişiye istihdam yaratan firma sahipleri Sadun Boynudelik ve Günay Çolak’a teşekkür eden heyet fabrika hakkında da bilgiler aldılar.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Özdilek Özcan, “İlçemizden ülkemizin her yanına ve yurtdışına kontrplak üretimi yapan Niksar Kontrplak işletmemizi İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Halil İbrahim Yüksel, Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Bekir Fındık, Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Aybak ve GOP. Üniversitemizden bir ekiple ziyaret ettik. Yaklaşık kırk hemşehrilerimize iş kapısı olan firmamız sahipleri Sadun Boynudelik bey ile Günay Çolak beyi kutluyorum.” Dedi.

HABER: Sırrı SÜRER

2019/07/2019-07-12-13-27-35.jpg
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Şaşkına çeviren yufka
Şaşkına çeviren yufka