Niksarlı Ressam İstanbul’da sergi açtı

Niksarlı Ressam İstanbul’da sergi açtı

Niksar'lı Sanatçı Ressam Tülin Aytaç Demir'in Resim Sergisi Açılış kokteyli İstanbul Vakıfbank Sanat Galerisinde yapıldı

04 Nisan 2018 - 11:51

Pazartesi akşamı, İstanbul Beşiktaş ilçesi, Levent'te bulunan Vakıfbank Sanat Galerisindeki Niksar'lı Tülin Aytaç Demir'in açılış kokteylinde Niksarlılar'da hemşehrilerini yalnız bırakmadı. 

Açılış kokteyline İstanbul Niksarlılar Derneği Yönetiminden Başkan Şafak Gümen, Mine Selimbeyoğlu, Semih Çor, Yüksel Tepebaşı Karasoy ve Aydın Özbayraktar katıldılar.  Açılışa ayrıca komşumuz Erbaa Derneğinden Hüseyin Koyuncu ve www.tokatmansethaber.com site Genel Yayın Yönetmeni Sezgin Kanat' ta katılan isimlerdendi.

1957 Niksar doğumlu olan Aytaç, 1977’de Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Resim Bölümünden mezun oldu. 1986’da Gazi Üniversitesi’nde lisans tamamladı. Niksar’da da uzun yıllar resim Öğretmeni olarak görev yapan sanatçımız 1997-2017 yılları arası Ankara TED Kolejinde Resim Öğretmeni olarak çalıştı ve aynı okuldan geçtiğimiz yıl emekli oldu.

Sanat yaşamında Ankara, Gaziantep, Eskişehir ve İstanbul’da olmak üzere bugüne kadar 15 kişisel resim sergisi açan Aytaç’ın, 16. Resim Sergisi Vakıfbank Genel Müdürlüğü’nün, Levent mahallesi, Çimen Sokak No: 7 Beşiktaş adresindeki Sanat Galesinde ücretsiz gezilebilecek.

Tülin Aytaç Demir'in resim sergisi, pazar hariç diğer günler 09.00-17,30 saatleri arası13 Nisan Cuma gününe kadar açık olacak. Sanatçı serginin açılışının yanı sıra Salı ve kapanış günlerinde sanatseverlerle birlikte olacak. Haber Merkezi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düğünden sonra Covid-19’a yakalandı
Düğünden sonra Covid-19’a yakalandı
Zile Özyurt ile Almus Çevreli’de Toplulaştırma projeleri tamamlandı
Zile Özyurt ile Almus Çevreli’de Toplulaştırma projeleri...