Ödülleri Müftü dağıttı

Ödülleri Müftü dağıttı

“Camiyi Seviyoruz, Namazla Buluşuyoruz” Yarışması Ödül Programı gerçekleştirildi. Bahçelievler Camiinde düzenlenen törende Diyanet İşleri Başkanlığı ve İl Müftülüğünün “Camiyi Seviyoruz Namazla Buluşuyoruz” adlı projesi kapsamında yarışmaya katılan öğrencilere İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili tarafından ödülleri verildi.

08 Şubat 2020 - 11:47

İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili Yatsı namazından önce öğrencilere ve cemaate vazu nasihatte bulunarak bu projenin öğrencilerin cami ile irtibatlarının devam etmesini sağlamak ve namaz alışkanlığı kazandırmak olduğunu söyledi.

Bilgili, Diyanet işleri Başkanlığının, camilerin asli fonksiyonunun ibadethane olmasının yanında, birer eğitim-öğretim mekânı ve sosyal, kültürel faaliyetlerin merkezi olarak kullanılmasını sağlamak amacıyla birçok hizmet gerçekleştirdiğini belirterek Cami Din görevlileri Yakup Uçmaz’a, Hamza Dal’a, dernek başkanı Şaban Babur’a ve Cami cemaatine bu güzel organizasyondan dolayı teşekkür etti.

Namazdan sonra Cami din görevlisi Yakup Uçmaz da vakit ayırıp programa katılan İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili’ye şükranlarını arz ettikten sonra öğrencilerin camiye günde beş vakit namaza gelerek dua ve sureleri ezberlediklerini belirterek cami cemaatine de bu süre zarfında çocuklara gösterdikleri sabır, ilgi alaka ve nakdi yardımlarından dolayı teşekkür etti. Program sonunda öğrencilere madalyaları ve hediyeleri takdim edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kebaba başkan eli değdi
Kebaba başkan eli değdi
Pardon! Tapumu devret peki param nerede?
Pardon! Tapumu devret peki param nerede?