google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Oğuz Keleş Pazar’a İddialı Hazırlanıyor

Oğuz Keleş Pazar'a İddialı Hazırlanıyor

Tokat Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Oğuz Keleş, Pazar ilçesi belediye başkanlığına MHP'den aday adayı oldu.

01 Aralık 2018 - 11:32 - Güncelleme: 01 Aralık 2018 - 11:38


31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, Pazar İlçesinde Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Aday Adaylığı için Organize Sanayi Müdürü Oğuz KELEŞ başvuruda bulundu.

MERKEZDE İNSAN OLACAK
“Biz sosyal belediyeciliği en ince ayrıntısına kadar hayata geçirme gayreti içerisinde olacağız. Merkezde insan, hareket tarzımızda sevgi olacaktır” diyerek açıklamalarda bulunan MHP Pazar Belediye Başkan Aday Adayı Oğuz Keleş, “Bir şehrin yeniden doğuşuna hep birlikte şahitlik edeceğiz. Pazar İlçemizi mutlu ve güler yüzlü insanların şehri haline getireceğiz” dedi.

TEKNİK ALTYAPI
Yerel yönetimlerdeki hizmet anlayışını da açıklayan Oğuz Keleş, “Yerel yönetimlerce sunulan kamu hizmetlerinin kalitesi ve erişebilirliğin yükseltilmesi, fırsat eşitliğinin sağlanması; eğitim, sağlık, toplu taşıma, güvenlik, teknik altyapı, itfaiye hizmetlerinin eksiksiz yapılması önceliğimizdir” ifadelerini kullandı.

SOSYAL BELEDİYECİLİK
Sosyal belediyeciliğin önemine değinen Oğuz Keleş, “Sosyal bağların güçlendirilmesi, kültürel hayatın canlandırılması ve karar alma mekanizmalarına ve faaliyetlere vatandaş katılımının sağlanması; mahallelilik, komşuluk bilinci, yerel unsurları sahiplenme, sorumluluk bilinci, kültür-sanat faaliyetleri, yardımlaşma, hoşgörü ortamı, katılım, sivil toplum örgütleri ile işbirliğinin sağlanması da olmazsa olmazlarımız arasındadır” şeklinde konuştu. Keleş açıklamalarını şöyle sürdürdü:

YAŞANILABİLİR MEKANLAR
“Yapılı çevrenin – yerleşme fiziki yapısının niteliğinin yükseltilmesi, kimliğinin korunması ve geliştirilmesi; markalaşma, tarihi çevre, yöresel mimari, meydanlar, cadde ve sokak düzenlemeleri, parklar, oyun ve spor alanları inşa edilmesi Pazar ilçemizi canlandıracaktır.

YEREL EKONOMİ
Yerel ekonominin güçlendirilmesi, istihdama katkı, temel ihtiyaçların ucuza temini, yatırım ve iş geliştirme imkânların geliştirilmesine yönelik çalışmalarımız artacaktır. Ayrıca doğal çevrenin korunması ve vatandaşın erişebilirliğinin artırılması; doğal çevre kalitesi, kirlilik ve atıklarla mücadele, doğal değer ve kaynaklar, doğal peyzaj, iklim değişikliği, enerji tasarrufu ve etkinlik, yenilenebilir enerji kullanımı, doğaya erişebilirlik temel hedefimizdir.”

E-BELEDİYECİLİK
Hizmetlerin internet üzerinden yapılması konusuna da dikkat çeken Oğuz Keleş, “E-belediyecilik kavramından yola çıkarak dijital belediyeciliğin gereklerinin hayatımızın her aşamasına geçirilmesi hedeflerimiz arasındadır” diyerek açıklamasını tamamladı.

SANAYİ TECRÜBESİNİ İLÇEYE YANSITACAK
Tokat'ın sanayi yapısını çok iyi bilen Oğuz Keleş'in Pazar Belediye Başkanı olması durumunda çok güzel işler yapacağını belirten Pazarlılar, “Tecrübesini, yönetim becerisini ilçemize aktaracak olan Oğuz Keleş'in güzel hizmetler yapacağını biliyoruz. Misyonu olan bir başkanın Pazar'ın kalkınmasında etkili projeler geliştireceğine şüphemiz bulunmamaktadır” ifadelerini kullandılar.

2018/12/2018-12-01-11-15-30.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORKUTAN TANKER YANGINI
KORKUTAN TANKER YANGINI
CEVİZ DENİNCE AKLA TOKAT GELECEK
CEVİZ DENİNCE AKLA TOKAT GELECEK
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0