OKA’dan proje talebi

OKA’dan proje talebi

Vali Dr. Ozan Balcı, OKA Yatırım Destek Ofisi uzmanlarından Tokat'ın tarımının ve tarımsal sanayisinin geliştirilmesine yönelik proje yapılmasını istedi.

09 Ocak 2019 - 20:30

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Orta Karadeniz kalkınma Ajansı (OKA) Tokat Yatırım Destek Ofisi'ni ziyaret ederek, çalışanlarla tanışıp, çalışmalarla ilgili brifing aldı.

 

OKA uzmanlarının da hazır bulunduğu sunumda, OKA Tokat İl Koordinatörü Mehlika Dicle, Vali Dr. Ozan Balcı’ya Türkiye’de kalkınma ajanslar, ajansların çalışma alanları, yatırım destek ofisi ve faaliyetleri, kalkınma ajansları tarafından verilen destekler, mali ve teknik destekler, Tokat’ta desteklenen programlar, doğrudan faaliyet desteği, turizm altyapı mali destek programları ile ilgili detaylı bilgiler verdi.  Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın çalışmalarını önemsediğini ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, OKA’nın bugüne kadar Tokat’ta önemli çalışmalar yaptığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti. Yatırım Destek Ofisi uzmanlarından Tokat'ın tarımının ve tarımsal sanayisinin geliştirilmesine yönelik proje yapılmasını isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, OKA çalışanlarına işlerinde başarılar diledi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Şaşkına çeviren yufka
Şaşkına çeviren yufka