OKTAY DERELİOĞLU ATEŞ PÜSKÜRDÜ

OKTAY DERELİOĞLU ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Tokatspor Teknik Direktörü Oktay Derelioğlu, maçtan sonra maçın skoruna değil sahada yürekli olmayan takımına adeta ateş püskürdü.

26 Mart 2019 - 11:43


Spor Müdürümüz Arif Sağdıç maçtan sonra iki takımın hocalarına telefonla ulaştı, maçın değerlendirmelerini aldı.
Derelioğlu, Tokatspor takımı olarak başkent deplasmanında Etimesgut Belediyespor takımına karşı yürekli oynamayan futbolcularına isyan etti. Derelioğlu, “Maçta kötü oynadık ama takımda eksiklerde vardı. Saha şartları futbol oynamaya hiç ama hiç müsait değildi bu sahada maç oynamaya nasıl izin veriliyor. Deyim yerinde ise bu sahada futbol oynamak cinayet işidir birazda sahada futbol oynayanların sağlığını düşünmek gerekiyor. Ben bu takımın ligde yaşaması gerekir diyorum Allahın izni ile biz bu ligden düşmeyeceğiz diyorum.

Yeter ki Tokat halkı bu takımın etrafında kenetlensin bu bizim için gerekli. Ama ben sahada takımının başarısı için yüreğini sahada ortaya koyan futbolcuları arıyorum. Böyle futbolcularım var ama oylayanlarda var başarı için yüreklerini ortaya koymayanları takımdan temizleyeceğim. Bunları biliyorum onlar takımın başarısı için yürekleri ile oynamasalar oynayanlara ihanet ediyorlar. Artık kalan altı hafta sahada 18 puan takımları bekliyor rahatlamak için alabildiğimiz kadar puanı alıp ligde rahatlamak istiyoruz. İçimizde forma aşkı olmayanların hemen temizlenmesine başlayacağım. Hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım hiç kimse benim babamın oğlu değil babamın oğlu da olsa işini ciddi yapmayanı tutmanın bir anlamı yok. Başarı için birlik beraberlik içerisinde olmak zorundayız. Moralleri bozacak hiçbir hareket yapmayacağız.

Biz nereye geldiğimizi çok iyi biliyoruz camianın beklentisini de biliyoruz. Mazeret üretmeye gelmedik sorunları çözmeye geldik inşallah bu sorunları da çözeceğiz. Artık takımın başarısı için Tokat halkının ayaklanması gerekiyor. İlk maçı aldık ikinci maçta bize yakışmayan bir takım sahada vardı bu takımın oynadığı futbol bize hiç ama hiçte yakışmadı. Artık yolumuza bizimle sahada olmayanlarla değil bu takımın başarısı için yürekleri ile oynayanlarla mücadele edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Taraftar
  1 yıl önce
  Düşmemeye oynayan takımların Hocası fa*** DEĞİL bu OKTAY DERELİOĞLU BÖYLE BİR DEMEÇ OLURMU YA ÇÜNKÜ DOĞRU DÜRÜST HOCALIĞI YOK KARDEŞİM OYUNCULAR BÖYLE MOTİVE EDİLMEZ BÖYLE KAZANILMAZ ONLARLA BU SAVAŞIN İÇİNDE OLMAN GEREKTİĞİNİ HİSSETTİRMELİSİN ONLARI KAZANMALISIN Kİ SANA İNANSINLAR GÜÇ KAZANDINLAR ÖZGÜVENLERİ ARTSIN AMA SEN DOĞRU DÜRÜST BİR YERDE HİÇ HOCALIK YAPMADIĞIN İÇİN BUNLARI BİLMİYORSUN BELLİ OLDU
 • Caner
  1 yıl önce
  Bugüne kadar nerde ne başarın var Kİ OKTAY hoca sen önce takımı iyi seviyeye getir kendini göster kanıtla bir görelim MAZERETLERİ BIRAK TOKATSPORA MAZERETE GELMEDİN TAKIMI DÜZLÜĞE ÇIKARMAYA GELDİN AMA BAŞARINI KATKINI GÖREMEDİK DAHA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x