google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
ÖMER SAĞOL’DAN TOKAT’A TEŞEKKÜR

ÖMER SAĞOL'DAN TOKAT'A TEŞEKKÜR

Genel Başkan Meral Akşener'in Tokat ziyareti sonrasında İyi Parti Tokatİl Başkanı Ömer Sağol teşekkür mesajı yayınladı.

14 Mart 2019 - 13:24

İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol, Tokat ve ilçelerinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e gösterilen teveccühten dolayı Tokatlılara teşekkür etti.
Tokat’ın adına yakışır bir misafirperverlikle taraflı tarafsız tüm Tokatlılar tarafından Genel Başkan Meral Akşener’i karşıladığını belirten İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol, “Hz. Mevlana, "Tokat'a gitmek gerek, çünkü Tokat'ta insan ve iklim mutedil" der ve Tokatlılara övgülerde bulunur. Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi, Turhal, Tokat, Erbaa ve Niksar’da bir dizi program gerçekleştirdi. Bu programlar esnasında hemşerilerimiz büyük bir alicenaplıkla Genel Başkanımıza teveccüh göstermişler, programlarına iştirak etmişlerdir. Gerek açılışlarda, gerekse ziyaretlerde insanlarımızın gözlerinden okunan iyi niyetleri, yüzlerine akseden güler yüzlülük Tokat’ı ve Tokatlıları bir kez daha zirveye taşımıştır” dedi. Sağol açıklamasını şöyle sürdürdü:
SESSİZ YIĞINLARI CESUR SESİ
“Turhal’da seçim koordinasyon merkezi önünde toplanan vatandaşlarımız partimize olan ilgisini göstermiş, Genel Başkanımız Meral Akşener de otobüsten halkımıza hitap etmiştir. Meral Akşener Hanımefendi her zamanki gibi sessiz yığınların gür ve cesur sesi olmuştur. Tokat’ta miting programı olmaması rağmen miting havasında geçen etkinlikler gerçekleştirdik. Yine Niksar ve Erbaa ilçelerindeki programlarımız da mükemmel geçti. Tokatlılar en güzel hizmete layıktır. Yerel yönetimleri aldığımızda halkımıza şeffaf, hesap verilebilir bir anlayışla çalışmalar gerçekleştireceğiz. Tüm Tokatlılara canı gönülden teşekkürü bir borç bilirim.”
EMNİYET GÜÇLERİNE TEŞEKKÜR
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Tokat programı kapsamında güvenlik tedbirlerini eksiksiz alan, büyük kolaylıklar sağlayan Tokat Valiliğine, Tokat İl Emniyet müdürüne, güvenlik şube müdürlüğüne, Jandarmaya ve katkı sunan kamu görevlilerine teşekkür eden Ömer Sağol, emeği geçen herkese teşekkür etti.
Türkiye’nin ve Tokat’ın 31 Mart 2019 akşamı İYİ sonuçlarla seçimden çıkacağını sözlerine ekleyen Ömer Sağol, “Etkinliklerimizde bulunan CHP Tokat Milletvekili Kadım Durmaz’a, CHP il, ilçe, gençlik ve örgütlerine ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Türkiye yeniden bir diriliş gerçekleştiriyor. Bunu hep birlikte yaşıyoruz. İYİ Parti, Tokat’a, Türkiye’ye İYİ geldi” diyerek açıklamasını tamamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"EVDE KAL TOKAT!"
KADINA ŞİDDETE HAYIR!
KADINA ŞİDDETE HAYIR!
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0