google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
ÖNCELİK TASARRUF

ÖNCELİK TASARRUF

Belediye personeli ile ilk buluşmasını yapan Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, “Belediye imkanlarını kendi imkanlarımız gibi tasarruflu kullanacağız. Bu konuda titizim. Özellikle sizden ricam tasarruflu olacağız” dedi

06 Nisan 2019 - 15:25


Tokat'ın Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, çalışmalarına daha hızlı başlamak için belediye personeli ile bir araya gelerek tebrikleri kabul etti. Zile Saray Sinemasında gerçekleşen tanışma toplantısına acil görevliler dışında tüm belediye personeli katıldı.
Zile Ticaret odası başkanlığı ve belediye meclis üyeliği yaptığını belirten Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, belediyeye yakın olduğunu vurgulayarak, “Hepiniz şimdi ziyarete gelmek isteyeceksiniz. En iyisi böyle bir toplantı yapalım dedik. Ha makamı işgal ettin, ha vatana ihanet ettin. Bunu unutmayalım arkadaşlar. Eğer ben burada 5 yıl yatmaya geldiysem, bu vatana bu ilçeye ihanet ediyorumdur. Bu aynı şekilde sizler içinde geçerli. Görevimizi, aldığımız maaşı helal ettireceğiz arkadaşlar. Birinci amacımız bu” dedi.

“HERKES GÖREVİNİ YAPACAK”
Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın açıklamasını şöyle sürdürdü: “Partiler tarafından kişiler seçilir. Benim bir partim var ama partizanlığım olamaz. Biz eskiyi karalayarak bir şey inşa etmeyeceğiz. Daha iyisini yapmak için mücadele edeceğiz. Biz namuslu ve dürüst olacağız. Adaletti ve eşit davranacağız. Ben de dahil olmak üzere herkes görevini yapacak. Belediye imkanlarını kendi imkanlarımız gibi tasarruflu kullanacağız. Bu konuda titizim. Özellikle sizden ricam tasarruflu olacağız. Belediyede harcanan para, sizin paranız, devletimizin parası. Biz burada tasarruf yapacağız, Turhal yapacak, Manisa yapacak. Devletimiz böyle düzelir. Üretmeden tüketen toplumlar sürekli küçülmeye muhtaçlardır. Memleket için, belediye için faydalı bir şey varsa 24 saat size kapım açık.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TOKAT SAĞLIK KURULUŞLARINDA
TOKAT SAĞLIK KURULUŞLARINDA "YEMEK" GARABETİ
OZAN DİREN, MEYED’İN BAŞINA GEÇTİ
OZAN DİREN, MEYED’İN BAŞINA GEÇTİ