Op. Dr. Hakan Yüzer’e temayül büyük ilgi

Op. Dr. Hakan Yüzer'e temayül büyük ilgi

AK Parti Tokat Milletvekili Aday Adayı OP. Dr. Hakan Yüzer dün yapılan temayül yoklamasında delegeler tarafından büyük ilgi gördü.

07 Mayıs 2018 - 14:04 - Güncelleme: 22 Mayıs 2018 - 00:07

Ak Partiden Tokat Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan OP. Dr. Hakan Yüzer Hüseyin Akbaş Spor salonunda yapılan temayül yoklamasında delegeler tarafından yoğun ilgi gördü.  Özellikle başarılı çalışmaları ile sürekli gündemde ismi ön plana çıkan Yüzer, hem mütevaziliği hem başarıları hem de beyefendi kişiliği ile Ak Partili delegelerin gönlünü kazandı.

Ak Parti Tokat Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. Hakan Yüzer, gazetemize verdiği açıklamada “Bu bir sevdadır, Ak Partide milletvekilliği aday adaylığı değil bir nefer olmak bile onurdur şereftir. Bizde bu yolda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile aynı yolda aynı hizmet kervanında yerimizi almak için aday adayı olduk. Rabbim tüm arkadaşlarımızın bu kutlu davada yolunu açık etsin. Ben eğer aday olursam Tokatlı vatandaşlarımızın hizmetkarı olmak için elimden gelen tüm çabamı sarf edeceğim. Derdimiz devlet derdimiz millet Tokat'ımıza hayırlı olsun” dedi.

Haber: Murat Onur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korkunç cinayette son sözü: Pişmanım
Korkunç cinayette son sözü: Pişmanım
TOPÇAMSPOR’A TAZE KAN
TOPÇAMSPOR’A TAZE KAN