ÖZKAN’DAN KGK TOKAT TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

ÖZKAN'DAN KGK TOKAT TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Yönetim Kurulu Üyesi M. Duran Özkan, Küresel Gazeteciler Konseyi Tokat Temsilcisi Kemal Özdilek’i Tokat’taki bürosunda ziyaret etti.

01 Ekim 2020 - 11:06 - Güncelleme: 01 Ekim 2020 - 11:11

KGK Küresel Gazeteciler Konseyi Yönetim Kurulu üyesi M. Duran Özkan bir dizi temaslar için geldiği Tokat’da Küresel Gazeteciler Konseyi Tokat Temsilciliği ve Tokat Haber Gazetesini de ziyaret etti. 18 Ekim 2019’da Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan tarafından kuruluşu onaylanan ve 9 Mart 2020 tarihinde ilk kongresini gerçekleştiren Konseyin kongresinde  görev alan Özkan ve Özdilek mesleki görüşmelerin yanında şehrin tarihi ve turistik yerlerini de gezme imkanı buldular. Salgın dönemi ile faaliyetlerini belirli bir süre erteleyen konseyin 79 ildeki temsilcilikleri ve yurt dışında yirmi civarı temsilciliklerini tamamlandıktan sonra en son İstanbul Ofisi’de faaliyete geçerekTürkiye basın tarihinde ilk defa ulusal ve uluslararası nitelikteki birlik olarak hizmetlerini kesintisiz olarak devam ettiriyor.

KGK Küresel Gazeteciler Konseyi Yönetim Kurulu üyesi M. Duran Özkan’ın ziyaretlerinden son derece memnun olduğunu ifade eden Özdilek “ilk kongremizin hemen sonrasında dünya olarak başetmeye çalıştığımız salgınla yüzleşmek zorunda kaldık. Umuyorum ve diliyorum ki bu sürecin kontrol altına alınması ile birlikte konseyimiz hem ülkemiz içerisinde hem de dış temsilciliklerimiz aracılığı ile çeşitli dünya ülkelerinde yapacağımız faaliyetler ile ülkemiz adına güzel işleri başaracağız.”dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Şaşkına çeviren yufka
Şaşkına çeviren yufka