POLAT, MÜJDEYİ VERDİ

POLAT, MÜJDEYİ VERDİ

AK Parti İl Başkanı Metin Polat, Gençlik ve Spor Bakanlığı, toplam 100 milyon bedelli 12.500 kişilik yeni Tokat Stadyumu, spor kompleksi, Zile Gençlik Merkezi ve Yeşilyurt Spor Salonu projelerinin yatırım programına alındığı müjdesini verdi.

26 Şubat 2018 - 10:27 - Güncelleme: 27 Şubat 2018 - 18:21

AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat müjdeyi verdi. Tokat'a 100 milyonluk spor kompleksi. Polat, Gençlik ve Spor Bakanlığı, toplam 100 milyon bedelli 12.500 kişilik yeni Tokat Stadyumu, spor kompleksi, Zile Gençlik Merkezi ve Yeşilyurt Spor Salonu projelerinin yatırım programına alındığı müjdesini verdi. Başkan Polat, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Tokat'ta vermiş olduğu sözlerin hayata geçirilmeye başladığını söyleyerek “Sağlıklı nesiller ve sağlıklı kentler inşa etmeye devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Edoğan ile Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak'ın Tokat'a geldiklerinde vermiş oldukları sportif fizikî yatırımlara ilişkin müjdeleri hayata geçirmeye başladık. Tokat merkezinde Modern (Yaşayan) Stadyum ve Spor Kompleksi, Zile Gençlik Merkezi ve Yeşilyurt Spor Salonu Projeleri bu hafta itibariyle Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım Programına alınmıştır. Projelendirme ve ihale aşamalarına Tokatlı hemşerilerimize yakışır ve hızlı şekilde  yol almak  için gereken  ne varsa yapmaya devam edeceğiz. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.
Öte yandan, Bakanlık, yeni stadyum ile alakalı yer tespit çalışmalarının biran evvel tamamlanarak kendilerine bildirilmesini istediği öğrenildi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Nizamettin Ersönmez
  1 hafta önce
  Bu müjdeden neden Niksarlılar yarar***amıyor.Burası neden hep üvey evlat muamelesi görüyor.Bir izah eden olsada anlayabilsek *
 • kinaye
  2 hafta önce
  maşallah maşallah işyerleri fabrikalar açılıyo heralde müjde denildiğine göre şükürler olsun sonunda göç verme ve işsizlik bitecek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Üniversiteli öğrenciler doyasıya eğlendi
Üniversiteli öğrenciler doyasıya eğlendi
3 SEHiT
3 SEHiT