PTT’den OSB’ye mobil hizmet

PTT'den OSB'ye mobil hizmet

Tokat Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğünden, sanayicinin ve çalışanların işini kolaylaştıracak bir hizmet daha. OSB Müdürlüğü PTT ile anlaşarak PTT’nin mobil aracını OSB’de hizmete açtı

10 Mayıs 2018 - 18:42 - Güncelleme: 11 Mayıs 2018 - 20:10

OSB (Organize Sanayi Bölgesi) Müdürlüğünden, sanayicinin ve çalışanların işini kolaylaştıracak bir hizmet daha. OSB Müdürlüğünün girişimleriyle, OSB de bulunan Polis Karakolunun önüne PTT’nin Mobil Hizmet aracı hizmete başladı. Mobil araçta ilk işlemi ise OSB Müdürü Oğuz Keleş telefon faturasını yatırarak gerçekleştirdi.

PTT Tokat Başmüdürü Muhterem Demir, hizmete giren mobil aracın Tokat’ta ilk olduğunu söyleyerek aracın PTT şubesi olamayan yerlerde hizmet vereceğini söyledi. Demir; “Organize Sanayi Bölgemizde PTT ile ilgili şubemiz olmadığı için, ilimize tahsis edilen mobil aracımızı her gün 14.00 ile 17:00 arasında Organize Sanayi Bölgemiz için hizmete sunacağız. Burada çalışan personel ve iş yeri sahipleri için PTT ile ilgili işlemlerini hızla yapabilmeleri için aracımızı hizmete sokmuş bulunmaktayız. İlerleyen tarihlerde kargo sözleşmesi yaptığımız OSB deki müşterilerimizin direk adreslerinden kargo gönderilerini de mobil aracımızla teslim alıp gideceği adreslerine göndereceğiz. Diğer bir konu ise OSB müdürümüzle yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde ATM için kiralık yer hususunda yazışmalarımızı tamamladık. Genel müdürlüğümüzden talebimizi yaptık Haziran’ın başı itibari ile ATM’yi de sabit olarak OSB kuracağız. Mobil aracımızın öğleden sonra OSB’de olma gerekçesi ise öğleden önceleri  PTT şubelerimizin olmadığı Bedestenlioğlu mahallesi, derbent mahallesi veya merkeze bağlı beldelerimizde hizmet edecek olması. Bizlerin buradaki amacı PTT olarak sanayicimize, çalışanlarımıza kolaylıklar sağlamak. Organize Sanayi Bölgemize hayırlı olsun” dedi.

SANAYİCİYE BÜYÜK KOLAYLIK

Sanayicinin işini kolaylaştırmak adına müdürlük olarak ellerinden geleni her zaman yapacaklarını ifade eden OSB Müdürü Oğuz Keleş ise; “PTT Başmüdürlüğümüz tarafından bize teklif edilen mobil hizmet aracını bugün itibari ile sanayicimize ve OSB’mize kazandırmış bulunmaktayız. Aslında daha önceden olması gerekmesine rağmen gecikmiş bir hizmetti. Müdüre hanımın katkılarıyla OSB’mize kazandırdık. İnşallah bu bir başlangıç olacak. bundan sonraki süreçte yine PTT’ye ait ilk ATM’yi yine aynı bu bölgeye getirttireceğiz. Bu tarz hizmetleri bundan sonra daha çok sağlayıp sanayicimize daha iyi hizmet etmek adına çalışacağız. Bizim sabit olarak belirlediğimiz bölgede bundan sonra hafta içi 14.00 ile 17.00 arası mobil aracımız hizmet vermiş olacak” şeklinde konuştu.

HABER-FOTO: Sırrı SÜRER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korkunç cinayette son sözü: Pişmanım
Korkunç cinayette son sözü: Pişmanım
TOPÇAMSPOR’A TAZE KAN
TOPÇAMSPOR’A TAZE KAN