PUAN FARKINI KORUDUK

PUAN FARKINI KORUDUK

Pazar günü Tokat’ta, Tokatspor ile karşı karşıya gelen Bandırmaspor Tokat’tan mutlu ayrıldı. Bandırmaspor Teknik Direktörü Ramazan Kurşunlu, yaptığı açıklamada aradaki puan farkını koruduklarını söyledi.

16 Nisan 2019 - 11:18

Bandırmaspor Teknik Direktörü Ramazan Kurşunlu Tokatspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Kurşunlu, maçtan sonra şunları söyledi;

“Öncelikle biz buraya puan farkını korumaya geldik bunda maçtan sonra başarılı olduğumuzu gördük. Maçta da puan ev puanlar almak istiyorduk aradaki farkı korumak sahada birinci isteğimizdi. 5puan ara vardı aranın kapanmaması için sahada mücadele ettik. O yüzden dışarıda alacağımız her puan bizim için çok önemliydi. Artık son haftalara girdik alacağımız her puan bizim için çok önemliydi. Gelecek hafta Menemen maçına odaklanacağız lideri yenip rahatlamak istiyoruz. Tokat deplasmanında aldığımız bir puanla rahat bir nefes aldık. Şunu söylemek istiyorum bu güzide takımlara güzide şehirlere ne olur destek olun. Özellikle bu sembol şehrin takımı Tokatspor takımına sahip çıkın. Bu şehir büyük bir şehir bu şehrin takımı da büyük olmalı liglerde ses getirmeli. Aynısını Bandırmaspor takımı içinde söylüyorum. Potansiyeli yüksek olan Tokatspor bildiğimiz gibi bir efsane takım yıllardır ikinci ligde oynuyor. Efsane kulüplerden birisi bu takım inanın bir spor adamı olarak Tokatspor takımının bu durumuna üzülüyorum. Biz spor adamıyız kulüplerin bu sıkıntılı durumlarına üzülüyoruz. Kulüpler varsa bizler varız kulüpler yoksa bizler yokuz. İnşallah Allah yollarını açık eder sezon sonu da ligde kalırlar. Daha lig bitmedi sezon sonuna kadar mücadeleye devam etmeliler daha üç maç dokuz puan var. Ben Tokatspor takımı için düştü diyemem gelecek haftayı görmemiz lazım. Benden bir arkadaş tavsiyesi son maça kadar ligi bırakmasınlar. Çocuklar sahada inanılmaz bir mücadele verdiler para pul almadan sahada mücadele eden Tokatspor takımını kutluyorum. Sıkıntıları büyük ama forma aşkına takım aşkına şehir adına mücadele etsinler. Bireyler bugün vardır yarın yoktur ama kulüpler her zaman kalıcı olmuşlardır. O yüzden futbolcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum çok iyi mücadele ettiler”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Çocuk parkında korkunç kaza
Çocuk parkında korkunç kaza