RAKİPLERİ İKİNCİ YARIDA TUŞ EDECEĞİZ

RAKİPLERİ İKİNCİ YARIDA TUŞ EDECEĞİZ

Erbaa Güreş İhtisasspor futbol takımının Teknik Sorumlu hocası Metin Özdilek, ilk yarıyı değerlendirdi.

03 Aralık 2019 - 10:32

Teknik Sorumlu Metin Özdilek,  bu sezon takım olarak iddialı bir takım olmadıklarını ama şans kapılarını çalarsa bunu da iyi değerlendirmek istediklerini söyledi.

Erbaa Güreş İhtisasspor kulübü olarak amaçlarının Tokat futboluna hizmet etmek olduğunu belirten Özdilek, “Bu takımın başına bu sezon yeni geldim. Ligin ilk yarısında yeni kurulan bir takımla başladık lige. Bu takıma yıllardır benim ağabeyim olan Mehmet Özdilek başkanlık yaptı. Erbaa’da duayen bir spor adamı olarak ağabeyim tanınır. Türkiye’de böyle spor adamlarını bulmak zordur ama benim aklıma gelenler şunlar; Ankara’da rahmetli İlhan Cavcav başkanım, Gaziantep’te ise Celal Doğan başkanım, bizim Tokat civarında ise Mehmet Özdilek. Ülkemizin böyle spor adamlarına ihtiyaç var. Güreş İhtisas takımında geçen yıldan çok az futbolcu arkadaşımız kaldı. Yeni bir ekip oluşturdu yönetim kurulumuz. Bu ekiple lig yarışında takım olarak devam ediyoruz. Bu sezon takım olarak çokta iddialı bir takım değiliz ama şans kapımızı çalarsa bunu da iyi değerlendirmek istiyoruz. Yönetim kurulumuzun aldığı bir kararla şartlar uygun olursa birkaç takviye yaparak ikinci yarıya başlamak istiyoruz. Bizim amacımız ülkemizde, ilçemizde gençlerin spor yapmasını sağlamak. Böyle gençlere her zaman kapımız sonuna kadar takım olarak açıktır. Ülkemizde 10 bin gencin kötü alışkanlıklara esir olduğu bir ülkede, bizim amacımız bu gençleri sporla bu yollardan kurtarmaktır.  Yani gençlerimizi sporla vatana, millete kazandırmak istiyoruz” dedi.

Ligin ilk yarısında şansız maçlar oynadıklarını sözlerine ekleyen Teknik sorumlu Özdilek, “Ama ikinci yarıda adımızdan ligde söz ettirmek istiyoruz.  Şu an lig sıralamasında 6 puanla ligin 4. basamağındayız. Tüm Erbaalı sporsever taraftarlarımızı ikinci yarıda yanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'ta kenevir üretimi sonuç vermedi
Tokat'ta kenevir üretimi sonuç vermedi
BU TİYATROYA KİM SON VERECEK?
BU TİYATROYA KİM SON VERECEK?