REİSİCUMHUR GELİYOR, DAİRELER UCUZLUYOR

REİSİCUMHUR GELİYOR, DAİRELER UCUZLUYOR

Tokat Cumhurbaşkanını karşılamaya hazırlanırken, sevenleri farklı yöntemlerle sevgilerini ifade etmeye çalışıyor

09 Ocak 2018 - 11:50 - Güncelleme: 27 Ocak 2018 - 13:53

 Tokat Cumhurbaşkanını karşılamaya hazırlanıyor. Ak Parti Tokat İl Başkanlığının 6. Olağan kongresine Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan katılacak.
 14 Ocak tarihinde yapılacak olan Ak Parti Tokat İl Başkanlığı kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılması ile daha coşkulu halde geçecek. Tokat il, ilçe ve komşu illerden  çok sayıda insanın katılımının beklendiği kongre coşkusu şimdiden şehri sarmış durumda. Bu beklenti ile de Tokat’ta müteahhitlik yapan Elik İnşaat sahibi Turgut Elik sosyal medya ve mesaj hatlarından Cumhurbaşkanının Tokat’a gelmesi ile ilgili olarak müşterilerine %20lik indirim uygulayarak ulaşmaya çalışıyor. Turgut Elik tarafından gönderilen sosyal medya ve telefon mesajlarında “ REİSİCUMHURUN TOKATA GELİŞİ ŞEREFİNE TÜM DAİRELERİMİZ %20 DAHA UCUZ... ELİK İNŞAAT 0 533 461 81 03 TOKAT” ifadesi yer alıyor.
 6. Olağan Tokat İl Başkanlığı kongresi 14 Ocak 2018 pazar günü Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılım ile Hüseyin Akbaş Spor Salonunda miting şeklinde yapılacak. Ak Parti Tokat İl Başkanlığı kongreye mevcut İl Başkanı Metin Polat ile tek liste halinde girecek.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x