Rektörden Master Plan Talimatı

Rektörden Master Plan Talimatı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, üniversiteye bir master planı hazırlanması için talimat verdiğini söyledi

14 Aralık 2018 - 09:36 - Güncelleme: 14 Aralık 2018 - 09:39


Tokat Haber Gazetesi ekibi, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gazetemiz sahiplerinden Kemal Özdilek ve Nevzat Ulugöl, Köşe yazarlarımızdan Burhan Arar ve haber servisinden Mihriban Koçaker'in gerçekleştirdiği ziyarette gazetemiz adına Kemal Özdilek Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin'e yeni görevinde başarılar diledi.
GOÜ'nün yeni Rektörü Bünyamin Şahin, üniversite olarak düzenleyecekleri uluslar arası konferanslarla aynı zamanda şehrin ve üniversitenin tanıtımına da katkı sunmayı hedeflediklerini belirtirken öncelikle Üniversitenin şehrin kalkınmasında tüm kamu kurum ve kuruluşları ve sanayisi ile işbirliği içerisinde çalışmaları ilerletmeye devam edeceğini, akademik çalışmaların süreceğini söyledi. Üniversitenin bir yerleşke planı bulunmadığını ve master planı hazırlanması için talimat verdiğini söyleyen GOÜ Rektörü Prof. Dr. Şahin, üniversitedeki yabancı öğrenci sayısını arttırmayı, akademik ve sosyal çalışmalara ağırlık vererek Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi'ni daha iyi noktalara taşımayı amaçladıklarını ifade etti.
 Rektör Şahin, ziyaretten ötürü gazetemize teşekkür ederken günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi. 

2018/12/2018-12-14-09-39-10.jpg
2018/12/2018-12-14-09-39-14.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'ın ilçe ilçe risk haritası!
Tokat'ın ilçe ilçe risk haritası!
TOKAT İHYA BALAK FEN LİSESİNDEN REKOR BAŞARI
TOKAT İHYA BALAK FEN LİSESİNDEN REKOR BAŞARI