Reşadiye’de “Aile Okulu Semineri” tamamlandı

Reşadiye’de “Aile Okulu Semineri” tamamlandı

Tokat’ın Reşadiye İlçesinde “2019 Yılı Aile Okulu Seminerleri” kapanış programı düzenlendi.

05 Şubat 2020 - 11:00

Reşadiye İlçe Müftülüğünce düzenlenen “2019 Yılı Aile Okulu Seminerleri Kapanış” ve “Katılım Belgesi Takdim Töreni” Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonunda Kaymakam Hülya Yavuz’un katılımları ile gerçekleştirildi.

Program; Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm Şehitlerimiz adına bir dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunması ve İlçe Müftüsü Necmettin Saydan’ın açılış konuşmasını yapması ile devam eden program, sinevizyon gösterilerinin ardından, programa konuşmacı olarak katılan Diyanet işleri Başkanlığı  , “Aile nedir” ,”Aile ile ilgili sorumluluklarımız”,” günümüzde yaşanan aile ile ilgili sorunlar”, “ Boşanma”, “Boşanma nedenleri” konularında konferans verdi.

Kaymakam Hülya Yavuz ile birlikte Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Daire Amirleri, Diyanet İşleri Başkanlığı Vaize si Ulviye Ezerbolatoğlu, kursiyerler ve vatandaşların katıldığı programın son bölümünde ise; “Aile Okulu” seminerlerine katılan kursiyerlere protokol tarafından “Katılım Belgesi” takdim edildi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta kenevir üretimi sonuç vermedi
Tokat’ta kenevir üretimi sonuç vermedi
BU TİYATROYA KİM SON VERECEK?
BU TİYATROYA KİM SON VERECEK?