“Reşadiye’de bu kış doğalgaz yanacak”

“Reşadiye’de bu kış doğalgaz yanacak”

Tokat, Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç, 2018 Aralık ayında Reşadiye’de doğalgaz evlerde yanacağını söyleyip, “Temiz bir çevre için halkımızın sabır ve anlayışını bekliyorum” dedi

13 Temmuz 2018 - 01:07

Reşadiye Belediyesi Başkanı Cemil Kılıç, doğalgaz çalışmalarını yerinde inceleyerek yapılan kazılardan dolayı vatandaşlardan anlayış beklediğini söyledi. Başkan Kılıç yaptığı açıklamada; “Şehir içerisindeki alt yapı çalışmaları sırasında trafik akışında bazı aksamalar meydana gelebiliyor. Ancak bu çalışmalar tamamlanarak yollar eski durumuna gelecek. Bu süreçte, verdiğimiz geçici rahatsızlıktan ötürü özür diliyor, sayın halkımızın sabır ve anlayışını bekliyorum dedi. Başkan Kılıç Belediyemiz İlçemizde hız kesmeden, çalışmalarını devam ettiriyor. Başlanan işlerin hemen hizmete sunulması için gayret gösteriyoruz, Burada vatandaşlarımızdan gelen talepleri gerçekleştirmek için çalışmaları sürdürürken, onlardan gelecek her türlü istekleri hızlı bir şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi.

İlçede devam eden diğer çalışmalardan da bahseden Kılıç, “doğalgaz, Alt yapı, 15 Temmuz Şehitler parkı, Mesire alanının bitirilmesi, Elektrik hatlarının yer altına alınması, Kelkit Çayı Peyzaj Çalışmaları, Eğitim için yatırım, Çöp nakil istasyonu tamamlanması gibi, daha birçok çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bu anlaşma Türkiye’de ilk
Bu anlaşma Türkiye’de ilk
Düğün sezonu açıldı
Düğün sezonu açıldı