Reşadiye’de muhtarlarla istişare

Reşadiye'de muhtarlarla istişare

Reşadiye Belediyesi Başkanı Cemil Kılıç, ilçede görev yapan köy ve mahalle muhtarları ile istişare toplantısında bir araya geldi

13 Şubat 2018 - 10:33 - Güncelleme: 13 Şubat 2018 - 10:35

Reşadiye ilçesinde görev yapan ilçenin gelecek planlamasında muhtarların görüş, öneri ve isteklerine büyük önem veren Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç, köy ve merkez mahalle muhtarları ile kahvaltılı istişare toplantısı düzenlendi. Başkan Kılıç, 2018 yılının ilk muhtarlar toplantısında Reşadiye Belediyesi'nin tamamlanan, devam eden ve hedeflenen projeleri hakkında bilgi verdi, muhtarların taleplerini dinledi. 
 

Zeytin Dalı Harekatı'na da değinen Başkan Kılıç,"Askerlerimiz bu terör belasından Suriye, Irak ve emperyalist Amerika'nın belalarından, musibetlerinden korunarak, inşallah sağ salim yuvalarına dönerler. Elbette biliyorsunuz Suriye, İran karşımızda adamlar dünyanın öte başından geliyor Amerikalılar oraları yıkıyor, yakıyor. Bizde, yanı başımızdaki yangın ülkemize sıçramaması için orada askeri hareket yapmak zorunda kaldık. İnşallah bu hareket başarıyla sonuçlanır. Millet olarak devlet olarak çok güçlü olmak zorundayız. Bunun başka çıkar yolu yok." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
O GELİYOR
O GELİYOR
‘Sıfır Atık’la en şık defile
‘Sıfır Atık’la en şık defile