Reşadiye’den Askıda Ekmeğe büyük destek

Reşadiye’den Askıda Ekmeğe büyük destek

CK Çamlıbel Elektrik’in sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde başlattığı ‘Askıda Ekmek’ kampanyası çevre ilçelerden de ilgi görüyor. 298 noktada aktif şekilde devam eden Askıda Ekmek projesine Reşadiye Belediyesi ve Reşadiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası da destek vereceğini açıkladı.

23 Şubat 2018 - 10:58

CK Çamlıbel Elektrik’in Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 298 noktada devam eden ‘Askıda Ekmek’ projesine gelen ilgi giderek büyüyor. Kampanyaya son destek Tokat’ın Reşadiye ilçesinden geldi.  Reşadiye Belediyesi ve Reşadiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası, CK Çamlıbel Elektrik tarafından başlatılan ‘Askıda Ekmek’ projesine destek vereceklerini açıkladı.

CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş Tokat İl Müdürü Aykut Ayan ve Reşadiye İşletme Şefi Ersin Çağlar, Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç ve Reşadiye Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Yusuf Demirel’i ziyaret ederek‘Askıda Ekmek’ projesine verdikleri desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

TOKAT’TA 150 NOKTADA DEVAM EDİYOR

Reşadiye’de 10 noktada, Tokat genelinde 150 noktada hayırseverlerle ihtiyaç sahibi vatandaşların buluşmasını sağladıklarını belirten Aykut Ayan, “Askıda Ekmek projesi ile bugüne kadar Tokat’ta yaklaşık 20 bin, Sivas, Tokat ve Yozgat genelinde ise toplam 200 bin ekmeğin ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına yardımcı olduk” dedi.

Belediye olarak Askıda Ekmek benzeri sosyal sorumluluk projelerine her zaman katkıda bulunduklarını kaydeden Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç ise böyle bir kampanyaya destek vermekten mutluluk duyduklarını belirtti.Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Demirel ise Reşadiye’deki hayırsever işadamlarınınihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmalarında yardımcı olduğu için CK Çamlıbel Elektrik’e teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta kenevir üretimi sonuç vermedi
Tokat’ta kenevir üretimi sonuç vermedi
BU TİYATROYA KİM SON VERECEK?
BU TİYATROYA KİM SON VERECEK?