Reşadiye’ye fabrika açan Ülkü Tekstil istihdamı arttırdı

Reşadiye'ye fabrika açan Ülkü Tekstil istihdamı arttırdı

Tokat OSB’de 8 bin metrekare kapalı alanda hizmet veren Ülkü Tekstil, Reşadiye’de 3. Fabrikasını da açarak istihdama ve Tokat ekonomisine desteğini büyüttü

31 Ocak 2018 - 10:45 - Güncelleme: 08 Şubat 2018 - 11:50

ÜLKÜ Tekstil Yönetim  Kurulu Başkanı  ve Tokat  Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı  Ahmet Sami Ülkü, İstihdama destek vermeye devam ediyor. Tokat Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’de  8 bin metrekare kapalı alanda hizmet veren Ülkü Tekstil, yeni fabrikasının 2. Kısmını da faaliyete geçirdikten sonra şimdi de 3. Tekstil fabrikasını Reşadiye ilçesinde açtı.

ÜLKÜ Tekstil Yönetim  Kurulu Başkanı  ve Tokat  Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı  Ahmet Sami Ülkü, “Tokat’lıyım diyen her insanın Tokat’a bir şey vermesi gerekir” diyerek fabrikanın şehre hayırlı olmasını diledi.  İşadamı Ülkü, Tokat’ın en büyük sorunlarından biri olan işsizlik sorununu çözmek için  var olan güç, bilgi ve birikimi ile doğru, yerinde ve zamanında  hamleler yaparak   ticaret açığını kapatmak gerektiğini söyledi.

Tokat Ticaret Odası Başkanlık seçimi ile ilgili de ziyaretlerini sürdürdüğünü belirten Sami Ülkü, esnaf ,organize sanayi bölges indeki iş adamlarının sorunlarınıda dinleyerek birlikte yerinde ve doğru projelerin altına  imza atacaklarını el birliği ile Tokat’ı kalkındıracaklarını ifade etti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
O GELİYOR
O GELİYOR
‘Sıfır Atık’la en şık defile
‘Sıfır Atık’la en şık defile