Sağlık çalışanlarına konaklama imkanı

Sağlık çalışanlarına konaklama imkanı

Sağlık-Sen Tokat Şube Başkanı Suat Mantar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele eden sağlık çalışanlarının mesai sonrası konaklayabilecekleri yerleri duyurdu.

28 Mart 2020 - 13:46

Sağlık-Sen Tokat Şube Başkanı Suat Mantar, Kovid-19 salgının ülkemizde etkisini kaybetmesi için sürekli olarak çalışan sağlık çalışanları, kendilerine tahsis edilen kamu tesislerinde ücretsiz olarak barınabilecek. sağlık çalışanlarının; İl Emniyet Müdürlüğü misafirhanesi, Özel idare misafirhanesi , Tarım İl Müdürlüğü misafirhanesi, Orman İşletme Müdürlüğü misafirhanesi, Öğretmenevinde konaklayabileceğini açıkladı.

 

 

Suat Mantar, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Ülkemizin zor günlerden geçtiği, sağlık çalışanlarımızın fedakârca hizmet ettiği bu günlerde, hastanelerde çalışan sağlıkçılarımızın olası işyerinde bulaşma riskini evlerine, sevdiklerine bulaştırmamaları için İl Sağlık Müdürlüğüne yapmış olduğumuz girişim neticesinde ilimizde bulunan misafirhaneler fedakar sağlık çalışanlarımıza açılmıştır.

Süreçte taleplerimizi uygulamaya koyan İl Sağlık Müdürlüğü yöneticilerine teşekkür ederiz. Sağlık çalışanlarımızın kalacağı yerler

1 İl Emniyet Müdürlüğü misafirhanesi

2. Özel idare misafirhanesi

3. Tarım il müdürlüğü misafirhanesi

4. Orman işletme müdürlüğü misafirhanesi

5. Öğretmenevi

Misafirhanede kalmak isteyen sağlık çalışanlarımız işyerinden hastanede çalıştığına dair bir yazı ile yukarıdaki misafirhaneler başvurup faydalanabilirler.. Hayırlı olsun.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Normalleşmeye başladık
Normalleşmeye başladık
BAŞKAN EROĞLU’NDAN “BİR BİLENLE BİLGE NESİL” PROJESİNE TAM DESTEK
BAŞKAN EROĞLU’NDAN “BİR BİLENLE BİLGE NESİL” PROJESİNE...