SAĞLIK ORDUSUNA 101 YENİ NEFER

SAĞLIK ORDUSUNA 101 YENİ NEFER

Tokat Merkez İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet töreni coşkuyla kutlandı.

31 Mayıs 2018 - 16:27

29 Mayıs Salı Günü  26 Haziran Kültür Sarayı Konferans Salonunda yapılan törene yoğun veli katılımının olduğu gözlemlendi. Öğretmen ve öğrencilerin coşkusu da dikkat çekti. 2017-2018 öğretim yılında; 101 öğrenci,Sağlık Hizmetleri Alanı Şefi Eyüp Sezer yönetiminde meslek yemini ederek mezun oldu.

Törende öğrenciler idareci, öğretmen ve velilerinin elinden mezuniyet belgelerini alırken duygu dolu anlar yaşandı. Ayrıca öğrenciler üzerinde büyük emeği bulunan, memur, aşçı ve diğer görevlilere de teşekkür belgelerinin verildiği törende konuşan Okul Müdürü Eyüp Doğan, “Sizleri iyi bir şekilde yetiştirmeye gayret ettik. Sizler de hiçbir din, dil, ırk, mezhep ayırımı yapmadan bütün insanlara şefkatle hizmet etmelisiniz. Devletimiz ve milletimiz sizlerden fedakarlık bekliyor. Öğretmenlerinize ve velilerinize teşekkür ediyorum” dedi.

Okul Müdür Başyardımcısı Duran Turhan’da öğrencilere; “Allah aşkı ve vatan sevgisi rehberiniz olsun, bir sanat dalıyla mutlaka ilgilenin, yanınızda daima verecek bir şeyleriniz olmalıdır, güler yüzlü olun,anneve babanızabir de öğretmenlerinize karşı vefalı olun” diye konuştu. Program; öğrencilerin söylediği türküler, Okul Halk Oyunları Ekibinin gösterisi ve keplerin havaya atılmasıyla sona erdi.

Haber: Kadir Yardımcı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Artık kazma vurulsun!
Artık kazma vurulsun!
Tokat Milli Eğitim dünyadaki robot pazarına
Tokat Milli Eğitim dünyadaki robot pazarına "Robozela" ile giriyor