SAHADA İYİ MÜCADELE ETTİK

SAHADA İYİ MÜCADELE ETTİK

Reşadiye Termal Spor’u kendi evinde7-1 mağlup eden Tokat 1969 Spor’un Teknik Sorumlu hocası İsmet Kal, takımının iyi mücadele ettiğini söyledi

28 Ocak 2020 - 11:20

Tokat 1969 Spor takımının Teknik Sorumlu hocası İsmet Kal, farklı alınan sonuçtan sonra şunları söyledi: “Öncelikle sözlerime başlarken Tokat Haber Gazetesi spor servisine çok teşekkür ediyorum. Bir sezon takım olarak hep yanımızda bize destek verdiniz. Maçlarımıza geliyorsunuz takımda gençleri ön plana çıkarıyorsunuz.  Şahsım ve takımım adına çok teşekkür ediyorum.Maça gelince sonuçta  Reşadiye Termal takımı ve bezem takımımız genç bir takımız. Bizlerde sahada iyi mücadele ettik maçın sonucu bizim için pekte fazla önemli değildi. İki taraf içinde dostane bir maç oldu. Reşadiye Termal spor takımı bizim kardeş bir takımımız kendilerini play of maçlarında başarılar diliyorum. Bizim önümüzde zorlu bir maç var. Oda Erbaa,da gurubumuzun lideri Erbaa Gençlik spor maçı olacaktır. Ligin ilk yarısında kendi evimizde rakibimize yenilmiştik ama rövanşı almaya gidiyoruz alamassakta pekte önemli değil. Hafta arasında gerekli transfer çalışmalarını bitirip play oflara ciddi olarak hazırlanmak istiyoruz. Yeni transferler şu an gördüğünüz gibi idmanlarını ara vermeden devam ediyorlar. İdman eksiklerini tamamlıyorlar.

HOCAM KALECİ MUSTAFA PENALTIYI KAÇIRDI DİYEMİ OYUNDAN ALDINIZ?

Kaleci Mustafa’nın oyundan alınması kesinlikle penaltıyı kaçırdı diye almadım.Zaten bu maç iki takım içinde deyim yerindeyse gazozuna bir maç oldu. İki takımda hedefine ulaşmıştı. Skorda garanti olunca oynamayan kalecimiz Caner’e şans vermek için kalede değişikliğe gittim, Caner’de oynasın tecrübe kazansın dedim. Tekrar ediyorum Mustafa penaltıyı kaçırdı diye oyundan almadım. Penaltıyı kaçırıp kaçırmaması önemli değildi.  Dünya yıldızı Messi bile Ronaldo bile penaltı kaçırdıkları maçlar oluyor. Hatta Messi bir şampiyonlar ligi maçında penaltıyı kaçırdı takımı şampiyonlar liginden elendi. Mustafa her zaman işini iyi yapan oynadığı gurup amatör olsa bile profesyonelce sahada işini yapıyor. Artık hedefimizi gözümüzü play of maçlarına diktim çalışmalarımız play oflar için. Play oflara kalan sikiz takım çapraz eşleşmelere göre yapılacaktır. Bütün takımlar bizim kardeş takımımız hepsine play oflarda başarılar diliyorum.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x