google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Şahin, Bem-Bir-Sen’e aday

Şahin, Bem-Bir-Sen'e aday

Gazetemizi ziyaret eden Tokat Belediyesi Vetiren İşleri Müdürü Mustafa Şahin, Bem - Bir - Sen Tokat Şube Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı. Adaylığını açıklayan Mustafa Şahin, mevcut yönetime çağrıda bulunarak delege seçim tarihinin biran önce açıklanmasını ve gizli tutulmamasını istedi.

29 Haziran 2018 - 12:32


Bem -  Bir - Sen Tokat Şube Başkanlığı seçimleri yaklaşırken ilk adaylık açıklaması Tokat Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Şahin'den geldi. İl, İlçe ve Belde Belediyeleri ile özel idare çalışanları yetkili sendikası olarak hizmet veren Bem-Bir-Sen delege seçimleri memurlar arasında büyük heyecan uyandırıyor. Tokat'ta 830 üyesi bulunan sendika 92 delege ve 8 doğal delegeden oluşuyor. Toplam 100 delege seçildikten sonra delegeler tarafından yönetim, denetleme kurulu ve üst kurul  oluşturulacak. Delege seçimlerinin önem arz ettiği sendikada seçimlerin ne zaman yapılacağı ise mevcut yönetim tarafından hala açıklanmış değil. Sendika Başkanlığı için adaylığını açıklayan Mustafa Şahin seçim tarihlerini bilmemelerine rağmen çalışmalarına başladı. Bu kapsamda gazetemizi ziyaret eden Şahin, Bem-Bir-Sen Tokat Şubesinin sendikacılığa yakışır bir şekilde şeffaf bir seçim süreci geçirmesini temenni ettiklerini belirtti.
İki dönem Tokatspor Kulüp Başkanlığı yapan Mustafa Şahin, iki dönem Belediye Plevnespor Yöneticiliği yapmış ve Türkiye Futbol Antrenör derneği Tokat Şube Kurucu Üyesi ve halen yönetim kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekte. Tokat Belediyesinde çeşitli birimlerde idarecilik yapmış olan Mustafa Şahin, kamu ve sivil toplum kuruluşlarında kazandığı bilgi, deneyim ve birikimlerine güvendiği için Bem-Bir-Sen Tokat Şube Başkanlığına aday olduğunu söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SEÇİMLER ZAMANINDA YAPILACAKTIR
SEÇİMLER ZAMANINDA YAPILACAKTIR
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0