“Salgını hep birlikte yeneceğiz”

“Salgını hep birlikte yeneceğiz”

ÖZGEM Grup, Kaanlar Şirketler Gurubu ve Bereket Döner Şirketleri " Biz Bize Yeteriz " diyerek İstanbul'da Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan personel için 10 km uzunluğunda döner dürüm yaparak sağlık çalışanlarına ikramda bulundu.

09 Nisan 2020 - 16:09

İstanbul'da faaliyet gösteren 3 yürekli iş insanları sağlık çalışanlarını unutmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eroğan'ın "Biz bize yeteriz" kampanyasına Özgem Grup, Kaanlar Şirketler Gurubu ve Bereket Döner Şirketleri'nin Yönetim Kurulu Başkanları İstanbul'da Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan personel için 10 km uzunluğunda döner dürüm yaparak sağlık çalışanlarına ikramda bulundu.

ÖZGEM Gurup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç, "Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiyeyi de olumsuz yönde etkileyen korona virüs salgını karşısında milli mücadele veriyoruz. Ülke olarak topyekun mücadele içerisindeyiz. Hükümetimizin ve sağlık çalışmalarının her zaman destekçisiyiz. Sağlık Bakanlığımızın hazırlamış olduğu kurallara hep beraber uyuyoruz. İstanbul'da faaliyet gösteren 2 şirketimiz ile birlikte sağlık çalışanlarına yanlarında olduğumuzu hissettirmek amaçlı yemek ikramında bulunduk. Amacımız hastane çalışanlarımızın moral Motivasyonları yükselsin istiyoruz. Bu ikramları doktorlarımıza, hemşirelerimize, hasta bakıcılarımıza ve personelimize ikram ettik.. Biz bu küresel mücadelede en ön saflarda çalışanların sağlık personelleri olduğunu biliyoruz. ÖZGEM Grup, Kaanlar Şirketler Gurubu ve Bereket Döner Şirketleri olarak devletimizin, ülkemizin, sağlık çalışanlarımızın daima yanlarındayız. İnşallah bu salgını hep birlikte yeneceğiz" dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • hebüllü Reşadiye
    3 ay önce
    Sağlık çalışanları,market elemanları ...Allah hepsinden razı olsun. Dürümün 10 kilmetre olarak yazılmasını anlamadım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Abbas Güçlü’ye Turhal Kule mesajı
Abbas Güçlü’ye Turhal Kule mesajı
Çalışmalar normalleşene kadar devam edecek
Çalışmalar normalleşene kadar devam edecek