Sazak Şehitlik Anıtı’na ziyaret

Sazak Şehitlik Anıtı'na ziyaret

Tokat Valisi Ömer Toraman Reşadiye'de 2009 yılında PKK'lı teröristler tarafından kurulan pusuda 7 askerin şehit düştüğü yere yapılan Sazak Şehitliği'ni ziyaret etti

21 Temmuz 2017 - 10:37 - Güncelleme: 21 Temmuz 2017 - 11:01

Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman ve beraberinde Reşadiye Kaymakamı Faruk ve diğer protokol mensupları 7 askerin şehit olduğu Sazak Şehitliği'ni ziyaret ederek dua etti.
Şehitlik ziyaretinin ardından Vali Toraman ve beraberindekiler ilçede tek kalan kalaycı Hasan Usta'yı ziyaret etti. Hasan Usta'nın bakır kalaylamasını izleyen Vali Toraman, mesleğini bugüne kadar sürdürdüğü için teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali Toraman, Kaymakam Faruk Erdem ve beraberindeki protokol mensupları daha sonra termal oteller bölgesinde, Zinav Kanyonu Turizm Merkezi alanında incelemelerde bulundu. Şehit ailelerini ziyaret eden Vali Toraman, Reşadiye Cemevi'ni gezerek, burada bulunan mahalle sakinleri ile sohbet etti. Vali Toraman, ziyaretleri kapsamında ilçe emniyet müdürlüğü, ilçe jandarma komutanlığını da ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

2017/07/6118286.jpg
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Virüs Memur İşçi ayrımı yapmıyor
Virüs Memur İşçi ayrımı yapmıyor
“Kurtuluş reçetesi köylerdir”
“Kurtuluş reçetesi köylerdir”