Sekerbank’tan Üreticilere Finansman Desteği

Sekerbank'tan Üreticilere Finansman Desteği

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank, Tokat Ziraat Odası, Tokat Merkez Süt Üreticileri Birliği ve Tokat Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ile protokol imzaladı. Banka imzalanan protokol kapsamında, bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılıyor ve kredi geri ödemelerini yılda bir hasat zamanında yapmalarına imkan sağlıyor.

08 Kasım 2018 - 12:47


Şekerbank Tokat Şubesi, Tokat Ziraat Odası, Tokat Merkez Süt üreticileri Birliği ve Tokat Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ile protokol imzaladı. Bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarının karşılanmasının hedeflendiği protokol, Şekerbank Tokat Şube Müdürü Cüneyt Karataş ve Tokat Ziraat Odası Başkanı Ahmet Dökülen, Tokat Merkez Süt üreticileri Birliği Başkanı Ömer Erol ve Tokat Damal. Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Turan Saldırıcıer arasında imzalandı. 7 Kasım'da imzalanan protokol ile Şekerbank, bölgedeki üreticilerin finansman ihtiyaçlarını hasat zamanı geri ödeme imkanı ve avantajlı faiz oranlarıyla karşılayacak.
Cüneyt Karataş: "Tarım sektörüne ve çiftçilerimize destek olmaya devam edeceğiz"
Şekerbank Tokat Şube Müdürü Cüneyt Karataş protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada, Tokat' lı üreticilere banka olarak daha fazla destek olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek; "Şekerbank, üreteni destekleme misyonu doğrultusunda imzaladığımız protokol ile Tokatlı üreticilerimize finansman sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana uzman kimliğiniz ile tarım sektörüne ve çiftçilerimize her zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

Ahmet Dökülen: "Üretime yapılan destek ekonomiye ivme kazandıracaktır
Tokat Ziraat Odası Başkanı Ahmet Dökülen de üreticimize yapılacak her türlü desteğin, ülke ekonomisine ivme kazandıracağını, ekonominin canlanmasına ve istihdama katkı olarak geri döneceğini söyledi. Dökülen, `Üretim, ülkelerin refah düzeyinin artması ve kalkınması= en büyük itici gücüdür” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Erbaa’nın borç tablosu
İşte Erbaa’nın borç tablosu
Erbaa’da yanmış insan kemikleri bulundu
Erbaa’da yanmış insan kemikleri bulundu