google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Siyaseten Kim Kimin Yanına Geldiği Belli...

Siyaseten Kim Kimin Yanına Geldiği Belli...

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, "FETÖ'ye karşı duran, 10 sene evvel FETÖ ile ilgili kanaatimiz ne ise, bugün kanaatimiz aynıdır. Ama FETÖ ile yan yana olanlar, FETÖ'ye methiyeler düzenler, onu görmüş bizim yanımıza gelmişler. Siyaseten kim kimin yanına geldi. Kim kimin arkasına takıldı” dedi

12 Kasım 2018 - 12:46 - Güncelleme: 12 Kasım 2018 - 12:48


Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı kent merkezinde bir otelde yapıldı. Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP MYK Üyesi Volkan Duru, Özgür Bayraktar,  MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan ve partililer katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ardından ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantıda açılış konuşmasını İl Başkanı Onur Çalışkan yaptı. Ardından konuşan MHP Genel Başkan Yardımcı Yaşar Yıldırım ittifak açıklamasında bulundu. Cumhur İttifakının devam ettiğini söyleyen Yıldırım, "Tokat'ta, Amasya'da, Ankara'da, İstanbul'da da her yerde seçime hazır giriyoruz. Seçimden sonuç almamız lazım. Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin birliğini, beraberliğini, güvenliğini ve geleceğini hep ön plana almıştır. Bütün suçlamalara rağmen, bütün saldırılara rağmen, bütün yanlış anlamalara rağmen Cumhur İttifakı devam etmektedir. Cumhur İttifakı ile ilgili atmış olduğumuz imzanın arkasında duruyoruz" dedi.

“FETÖYÜ GÖRDÜ YANIMIZA GELDİLER”
Türkiye'de FETÖ'ye karşı net duran hareket olduklarını söyleyen MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin FETÖ ile hiçbir zaman yollarının kesişmediğini belirterek, "FETÖ'ye karşı duran, 10 sene evvel FETÖ ile ilgili kanaatimiz ne ise, bugün kanaatimiz aynıdır. Duruşumuz aynıdır. Şeklimiz şemalimiz aynıdır. Ama FETÖ ile yan yana olanlar, FETÖ'ye methiyeler düzenler, onu görmüş bizim yanımıza gelmişler. Bizim duruşumuz gibi durmaya başlamışlar. Şimdi biz FETÖ'yü sevenlerin yanına mı geldik. Yoksa FETÖ'yü sevenler FETÖ'yü gördü bizim yanımıza mı geldi. Siyaseten kim kimin yanına geldi. Kim kimin arkasına takıldı. Eğriye eğri. Doğruya doğru. Bunu unutmayalım" şeklinde konuştu.

2018/11/2018-11-12-12-48-30.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MÜJDELİ ZİYARET!
MÜJDELİ ZİYARET!
İşyeri açan esnafa sürpriz zarf
İşyeri açan esnafa sürpriz zarf
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0