Siyasette Bu İsimler Konuşuluyor

Siyasette Bu İsimler Konuşuluyor

Gazetemiz Yayın Danışmanı Kemal Özdilek siyasetin merkezinde Ankara'da siyasetin nabzını tutarken Tokat'ın bazı ilçelerinde AK Parti'den aday olarak konuşulan bazı isimleri paylaştı. AK Parti adaylar için resmi açıklamasını ise henüz yapmadı

04 Ocak 2019 - 15:00


31 Mart 2019 yerel seçimlerine kısa bir süre kalırken belediye başkan adayları konusunda 'Kim aday olacak' sorusu özellikle AK Parti'de çok merak ediliyor. Tokat Belediye Başkan adayı olarak AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mevcut başkan Eyüp Eroğlu için 'devam' demişti. Resmi olarak Tokat'ta ilçe belediye başkan adaylarını açıklamayan AK Parti'de adaylık heyecanı sürüyor.
Siyasi kulislerde birçok isim çalkalanırken Gazetemiz Yayın Danışmanı Kemal Özdilek siyasetin merkezinde Ankara'da siyasetin nabzını tutuyor. Siyasi kulislerden Özdilek'in aldığı duyumlara göre AK Parti'den Tokat'ın bazı ilçelerinde ismi geçen adayları şöyle:

AK Parti Turhal Belediye Başkan Adayı Yılmaz Bekler,

Niksar Belediye Başkan Adayı Özdilek Özcan,

Erbaa Belediye Başkan Adayı Mustafa Kök,

Almus Belediye Başkan dayı Yüksel Mirzaoğlu,

Başçiflik Belediye Başkan Adayı Murat Tuncel,

Sulusaray Belediye Başkan Adayı Necmettin Coruk,

Pazar Belediye Başkan Adayı Erdoğan Yılmaz,

Reşadiye Belediye Başkan Adayı Mustafa Yılmaz.

Artova, Zile ve Yeşilyurt ilçelerinde ise Belediye Başkan Adaylarının görüşülmekte olan Cumhur İttifakı neticesine göre MHP’ye bırakılabileceği gelen bilgiler arasında. Yeşilyurt belediye başkan adaylığı için ise Ü. Mutlu Özlügenç ismi daha ön planda yer alıyor
İlçe belediye adayları konusunda AK Parti'den resmi açıklama ise henüz yapılmadı. Resmi açıklamalar yapılana kadar bu bilgiler doğal olarak kulis bilgisi olarak kalacak. Son nokta resmi açıklamanın ise pazartesi günü için yapılacağı öğrenilen bilgiler arasında.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • kamil alpat
    1 yıl önce
    Tokatta ittifak söz konusu bile değil ya*** habere devam mı erkekseniz onaylayın bir kaç güne belli olur bakar görürüz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x