SP’den ‘ittifak’ açıklaması

SP’den ‘ittifak’ açıklaması

Saadet Partisi Tokat Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gönen, partilerinde bir ittifakın gündemde olmadığını, sadece bir aday çıkartmış olmak için değil remayül yoklaması ile güçlü bir başkan adayı çıkartacaklarını söyledi

12 Ocak 2018 - 14:46

Saadet Partisi (SP) Tokat Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gönen, Halkla İlişkiler Başkanı Sibel Kılınç, Ekonomik İşler Başkanı Solmaz Doğan ve Planlama ve Koordinasyon Başkanı Sümeyye Doğan gazetemizi ziyaret ederek çalışanlarımızın gazeteciler gününü kutladı.

Parti çalışmaları hakkında bilgiler veren SP Tokat Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gönen, 7 ilçede kadın kolları ile birlikte yarın seçim olacakmış gibi çalıştıklarını haftalık toplantıların yanı sıra aylık olarak Genel Merkez’de toplantılar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Gönen, 2019 seçimlerine yönelik AK Parti ve MHP arasındaki ittifakı hatırlatarak Saadet Partisi’nde böyle bir ittifakın gündemde olmadığını ve bir başkan adayı çıkartacaklarını söyledi. Gönen, teşkilat içerisinde bir temayül yoklaması yaparak bir isim belirleneceğini şuan bir isim olmadığını da sözlerine ekledi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet
    6 gün önce
    Bayanlar sizlere birşey söyleyim mi kalbinizin sesini dinleyin yeter.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık ekipleri nöbet dönüşü kaza yaptı: 5 yaralı
Sağlık ekipleri nöbet dönüşü kaza yaptı: 5 yaralı
Jandarma Almus’ta boş sığınak buldu
Jandarma Almus’ta boş sığınak buldu