Tarım Müdürlüğü’ne atanan 15 personel göreve başladı

Tarım Müdürlüğü’ne atanan 15 personel göreve başladı

Tarım ve Orman Bakanlığınca 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında açıktan atama ile Tokat Tarım il Müdürlüğü emrine atanan Veteriner Hekim ve Mühendis personellerin sözleşmeleri törenle imzalandı.

11 Ağustos 2020 - 11:56

Tokat İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda Covid-19 tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen sözleşme imza törenine; İl Müdürü Orhan Şahin, İl Müdür Yardımcısı Ümit Ok ve Halil İbrahim Sever, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Ersin Polat ile Merkez ve İlçelerde görev yapacak sözleşmeli personeller katıldı.

İl Müdürü Orhan Şahin imza töreninde yaptığı konuşmada; "İlimize atanan 15 sözleşmeli personel olarak göreve başlayacaksınız. Bizler Tarım ve Orman  Bakanlığı ailesi olarak büyük bir aileyiz. İlimiz tarım potansiyeli yüksek  önemli bir il sizlerle İlimiz ve dolayısıyla ülkemiz tarımına çok şeyler katacağımızı düşünüyorum. Ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamak, çiftçilerimize daha iyi hizmet anlayışıyla yürüttüğümüz çalışmalarda bundan sonra sizlerin katkı ve desteğiyle  hizmetlerimize devam edeceğiz . Bakanlığımız tarafından uygulanan  ve uygulanacak projelerde İlimizin  gelişmesi ve zenginleşmesinde sizlerin de önemli katkılarınız olacağını   temenni ediyorum  Çok çalışarak üretimi daha da artırmak mecburiyetindeyiz. İşinizi sevin keyif alarak yapın, kendinizi en iyi şekilde yetiştirmeye çalışın sizlere güveniyor ve hep birlikte çok güzel şeyler yapacağımıza gönülden inanıyorum” dedi.

Yeni sözleşmelere; İl Müdürü ve sözleşmeli personel tarafından karşılıklı imzaların atılmasıyla tören sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Erbaa’da öldüren kaza!
Erbaa’da öldüren kaza!