TATLI TESADÜF

TATLI TESADÜF

TATLI TESADÜF

10 Ocak 2014 - 19:11 - Güncelleme: 10 Ocak 2014 - 20:48

 

 

Ak Parti Tokat Belediye Başkan adayı Eyüp Eroğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Belediye Başkan Adayı Erkan İkikat 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Özdilek’i makamında ziyaret etti. ziyarette karşılaşan İkikat ve Eroğlu birbirlerine başarılar dileyerek, objektiflere poz verdiler.

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kent merkezinde bulunan gazete ve Televizyonları ziyaret eden Ak Parti Tokat Belediye Başkan adayı Eyüp Eroğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Belediye Başkan Adayı Erkan İkikat Tokat Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Başkan Adayı Eroğlu’nu Cemiyet Başkanı Özdilek,  Başkan Yardımcısı İhsan Uluözlü, Gazeteci Yazar Cemal İncesoyluer, Ahmet Yılmaz ve DHA Tokat muhabirleri Mustafa Turapoğlu, Fatih Yılmaz,  İHA Tokat Muhabiri Nurhan İçmez karşıladı. Ziyaretlerinden dolayı memnun kaldıkları ifade eden Başkan Özdilek, “Bizim kuruluş amacımız Tokat’taki gazeteci arkadaşlarımızı bir araya getirmektir. Tokat’ta gazetecilik yapan arkadaşlarımızın birçoğu ortaya koyduğu emeğin karşılığını bire bir alan arkadaşlarımız değil. Yani bu işi ne zengin olmak, ne de ün sahibi olmak için yapıyor, sadece Tokat’a hizmet edebilmek için bu işi yapan kişilerdir’’ dedi.

 

 

 Ak Parti Tokat Belediye Başkan adayı Eyüp Eroğlu konuşmasında: “10    Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum tebrik ediyorum. Biz bu anlamda sizlerin emekçi gazetecilerin ne kadar önemli ve zor bir görevi icra ettiğini bir o kadarda insanları bilgilendirme anlamında önemli bir vazifeyi icra ettiğinizi biliyoruz. Allah sizlere bu manada güç versin . Tekrar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum. Bizler bu yola çıktık. Hayırlı bir yola çıktık. Allah inşallah mahcup etmez. Şuanda çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Esnaflarımızı, vatandaşlarımız ziyaret ediyoruz. Kendimizi hizmet kar olamaya kendimizi adadık’’ ifadelerini kullandı.

 

Ak Parti Tokat Belediye Başkan adayı Eyüp Eroğlu’nun ziyaretleri sırasında Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Belediye Başkan Adayı Erkan İkikat Tokat Gazeteciler Cemiyetini ziyarete geldi.  İki başkan adayı birlikte objektiflere poz vererek birbirlerine başarışlar dilediler.  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Belediye Başkan Adayı Erkan İkikat ise ziyaretinde: “Zor koşullar altında her türlü riske göğüs gererek görev yapan, halkın bilgilendirme ve haber alma hakkının temsilcileri olan tüm yerel ve ulusal basın mensuplarının 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlarız. Tokat’taki tüm çalışan basın mensuplarının Tokat halkına en doğru ve güvenilir bilgileri aktarmak, çözümlenmemiş sorunları ortaya koymak, Tokat’ın ekonomik, kültürel ve sosyal alanlarda gelişmesini sağlamak için güç birliği içersinde özveri ile çalıştıklarını görmekteyim. Basın mensuplarının yansız ve tarafsız davranmalarını her zaman siyasi ve ekonomik gücü elinde bulunduranlarının değil, kalemlerini hak ve hakikatten yana kullanmalarını ve bu bilinç içerisinde özverili ile çalışmalarını diliyorum. Basın mensuplarımız maddi ve manevi zorluklar içerisinde görevlerini özverili ile yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Görevlerini daha iyi ifa etmek için üzerlerindeki siyasi ve ekonomik baskıların kalkmasının çalışma koşularının daha olumlu olması için her türlü düzenlememin yapılmasının gerektiğine inanıyor, tüm gazetecilerin 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü bir kez daha kutluyor ve bütün basın mensuplarına başarılar diliyorum’’ şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x