Tayin olan müdürlere yemek

Tayin olan müdürlere yemek

Zile Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şadiye Erkol emekliye ayrılıyor, İlçe Malmüdürü Hüsnü Polat Kastamonu İline tayin oldu ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Fatih İpek ve İlçe Tapu Müdürü Ahmet Uçar’ın Turhal’a tayini çıktı

22 Temmuz 2018 - 19:03

Bu nedenle Zile İlçe Kaymakamı Adnan Tezcan tarafından emekliğe ayrılacak  ve tayin çıkan personeller  onuruna veda yemeği verildi. Zile Dericioğlu Restaurantta düzenlenen veda yemeğine Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, İlçe Daire Amirleri, Sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri, Banka Müdürleri katıldı.

 

Kaymakam Tezcan  tayin olan Malmüdürü Hüsnü Polat’a, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Fatih İpek’e ve Tapu Müdürü Ahmet Uçar’a tayinleri dolaysıyla yeni görev yerlerinde başarı dileğinde bulunurken, emekliye ayrılacak Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şadiye Erkol’a emeklilik hayatında sağlık ve mutluluk temennisinde bulundu.


Kaymakam Tezcan, “İlçemizde verdikleri hizmetlerden dolayı tayin olan ve emekliye ayrılacak personellerimize  tekrar sizlerin adına çok teşekkür ediyorum. . Görev sürelerince yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Tayin olan ve emekliğe ayrılacak personellerimize bundan sonraki çalışma ve emeklilik hayatlarında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

 

Günün anlam ve önemine dair Sayın Belediye Başkanımız Lütfi Vidinel, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Şükrü Sargın'ın konuşmaları ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarımızı temsilen ilgili personelin tayin olan ve emekliliğe ayrılacak personel ile ilgili veda konuşmalarının akabinde tayin olan ve emeklilik talebinde bulunan  personele plaket takdiminde bulunuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Normalleşmeye başladık
Normalleşmeye başladık
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASI
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASI