TAZE KAN HEDEF ÜÇ PUAN

TAZE KAN HEDEF ÜÇ PUAN

Tokat spor futbol takımında bu sezon üçüncü hoca ile yola devam ediliyor

01 Aralık 2018 - 11:25


Bu sezona büyük umutlarla başlayan Tokat spor takımında hüsran yaşanıyor. Yeni yönetim yeni hoca ile  lige başladık ama daha ligin ilk yarısı bitmeden  sıkıntılı süreç devam ediyor. Ben geriye dönüp kimseyi eleştirmek istemiyorum. Ama futbolun içinden gelen birisinin bu takıma yaptığı ihanet af edilecek cinsten değil. Basının içinden gelen birisinin ben Tokat,lıyım deyip şov yapması ne kadar doğrudur takdir  Tokat,lıların.. Artık gemi batmak üzere su alıyor geminin batmaması için dümenini  karaya değilde yüzdürmeye çalışmalıyız. Tokat spor takımı şirket oldu diye sevindik ama sevincimiz boğazımızda kaldı. Geçen sezonlardaki takımı arar duruma geldi artık bu maçtan itibaren alınacak puanları almak zorundayız. Ligde puanları almak aslanın midesinden ekmek almaya benziyor.  Tokat spor takımında oynayan futbolcular sahada istekli olmalılar. Buradan futbolcu arkadaşlara açık çağrım var, geçmişte çok iyi futbolcu olabilirsiniz. Bunlara saygı duyarım ama bu takımda oynadığınız futbol kariyerlerinize hiçte yakışmıyor. Tokat spor takımının bu taraftarını üzmeye hiçte hakkınız yok. Maça gelen insanlar belki  çocuklarının simit paralarını bilet parasına veriyor. Sizlerde bu paradan hakkınız olan paraları alıyorsunuz o zaman karşılığını vermek zorundasınız. Ligin ilk yarısında sizler giydiğiniz formanın hakkını verdiğinize  inanıyormusun.  Bu taraftar bu takımın çok deplasman maçlarına gitti çokta neşeli geldiği maçlar oldu.

Tokat spor için zorlu maçta rakip güneydoğu temsilcisi Şanlı Urfa spor takımı iki takım içinde zorlu maç. Sahada acil olarak puana ihtiyacı olan takım ev sahibi Tokat spor takımı. Sahada önce kendinize yakışan futbol oynamak zorundasınız puanları alıp şeytanın bacağını üç puanla kırmak sizlerin elinde olan olay. Rakip Şanlı Urfa spor ise sezona iddialı başladı ama onlarda şuan istedikleri yerde değiller. Koca bir sezonda üç puan alıp bir galibiyet alınıyorsa futbolcular şapkalarını önlerine alıp iyice düşünmek zorundalar. Başkan bu takımı alıp şirket yaptıysa bu takım başarılı olmak zorundadır.

Tokat spor takımı Tokat ilinin altın değerinde bir markası ise bu markaya  Milletvekili valisi Belediye başkanı iş adamları eski kulüp başkanları taraftarı ve basını sahip çıkmak zorunda. Tokat basınını özellikle sporda kendine bir çeki düzen  vermek zorundadır. Hayali haberler  yazılmayan doğrular hep ahbap çavuş ilişkileri basına yakışmıyor. Herkes haddini bilmek zorundadır. Pazar günü saat 13.30,da G.O.P, stadında tüm spor sever taraftarlarımızın takımımıza sahip çıkması gerekiyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hasan uzer
    4 ay önce
    Tokatspora bundan sonra iyi geceler bu hala gelmesi tamamen ESKİ YÖNETİCİLİK yapan zatlardır klübü borca sokun hesapsız ve keyfi harcamalar yapın klübü borç batağına sokun ondan sonra hesap sorulmasın ne oluyor ya diyelim hakettik biz bu durumu üzülerek söylüyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Jandarma aranan 17 şahsı yakaladı
Jandarma aranan 17 şahsı yakaladı
Kapalı alanda sigaraya ceza
Kapalı alanda sigaraya ceza