TED Kolejinden Ziyaret

TED Kolejinden Ziyaret

TED Tokat Koleji bu yıl Lise bölümünü açmaya hazırlanıyor. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni ve Basın Yayın İletişim Uzmanı Yahya Şahin ve Kolejin PDR Öğretmeni Demet Doğan, Tokat Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

15 Haziran 2017 - 14:15

TED Tokat Koleji bu yıl Lise bölümünü açmaya hazırlanıyor. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni ve Basın Yayın İletişim Uzmanı Yahya Şahin ve Kolejin PDR Öğretmeni Demet Doğan, Tokat Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı S. Selçuk Pehlivanoğlu, geçtiğimiz ay TED Tokat Koleji’ni ziyaret ederek bazı incelemelerde bulunmuş, Pehlivanoğlu, 2017-2018 eğitim-öğretim yılında açılacak olan lise bölümü ile ilgili olarak bir basın açıklaması da düzenlemişti. TED Tokat Koleji bu yıl Lise bölümünü açmaya hazırlanıyor.
TED Tokat Koleji Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni ve Basın Yayın İletişim Uzmanı Yahya Şahin ve Kolejin PDR Öğretmeni Demet Doğan, Tokat Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Lise bölümünü açacak olan TED Tokat Koleji’nin eğitim alanındaki çalışmaları hakkında bilgi vermek amacıyla kurum ziyaretleri yaptıklarını belirten Yahya Şahin, Yerel ve Ulusal Basını önemsediklerini ifade etti. TGC Başkanı Cemal İncesoyluer ise ziyaretten ötürü teşekkür ederek eğitim-öğretim hayatında TED Tokat Koleji ailesine başarılar diledi.
PDR Öğretmeni Demet Doğan da akademik başarının yanı sıra spor, sanat ve kültürel anlamda da donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçlayan TED Kolejinde olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP’den iddialara yanıt
CHP’den iddialara yanıt
İŞTE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
İŞTE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI