TED TOKAT KOLEJİ KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR
Reklam

TED TOKAT KOLEJİ KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Eğitimde Tokat'ın başarı çıtasını yükseltmek amacıyla gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran bireyler yetiştirmeyi amaçlayan TED Tokat Koleji, başarıya giden yolda en büyük destekçisi olan eğitim kadrosuna tecrübeli eğitimciler katmaya devam ediyor

03 Ağustos 2017 - 12:01 - Güncelleme: 13 Ağustos 2017 - 19:11

Tokat'ta 2015-2016 eğitim-öğretim yılında eğitim hizmeti vermeye başlayan TED Tokat Koleji, eğitim kadrosuna tecrübeli isimler ekleyerek şehrin başarı çıtasını yükseltme hedefinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

 

TED Tokat Koleji son olarak kadrosuna İlkokul Müdür Yardımcısı Şefika Uludağ Menez, Ortaokul Müdür Yardımcısı İbrahim Erdinç Karahan, Rehber Öğretmen Demet Doğan, Sınıf Öğretmeni Zeki Çizmeci, Sınıf Öğretmeni Göksel Fırat, Sınıf Öğretmeni Asiye Altaş, Matematik öğretmeni Edanur Yıldırım, İngilizce Öğretmeni Nihal Pişgen, İngilizce Öğretmeni İlker Güner, İngilizce Öğretmeni Cihan Özdemirci, İngilizce Öğretmeni Maria Maldari Özdemirci, Görsel Sanatlar Öğretmeni Zeynep Tuba Çakır, Müzik Öğretmeni Hüseyin Emre Taşseten, Müzik Öğretmeni Gözde Sarıyer, Fizik Öğretmeni Göktuğ Güzel, Kimya Öğretmeni Elif Adıgüzel’i dahil ederek eğitimci ordusuyla yeni eğitim öğretim yılına hazır.

 

ÇAKIR: EĞİTİMDE HEDEFİMİZİ YAKALADIK


TED Tokat Koleji Müdürü Mustafa Çakır, “Okulumuz bugün itibariyle çok geniş bir eğitimci kadrosuyla ilimiz öğrencilerine eğitim hizmeti vermeyi sürdürmektedir. Genç ve dinamik, alanında uzman, tecrübeli isimlerle güçlendirmek suretiyle gelecek eğitim-öğretim yılının hazırlıklarına başladık. Bu anlamda 16  çok tecrübeli isim bize güç verdi ve kadromuza katıldılar. Kendilerine hoş geldiniz diyor, önümüzdeki dönemde üstün başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

"DEĞİŞEN VE GELİŞEN DÜNYAYA AYAK UYDURACAK BİREYLER YETİŞTİRİYORUZ"


Çakır açıklamasını şöyle sürdürdü: "TED Koleji Tokat'ta neden var. Değişen Türkiye'de ve değişen dünyada çocuklarımızın daha iyi eğitim alması için var. Burada bizim temel hedefimiz, öncelikle özgüvenli bireyler yetiştirmek. Sosyal ve ahlaki değerler açısından kendini önemli hisseden bir birey yetiştirmek. Türkçe'yi ve en az bir yabancı dili çok iyi kullanan, dünyanın her yerinde kendini ifade edebilme becerisine sahip bireyler yetiştirmek. Ayrıca eğitim sistemimiz içerisinde yer alan uygulamalı eğitim anlayışımızla öğrencilerimiz sadece okuma yazma, test çözme mantığıyla değil; üretme, başarma, yaratıcı olma zihniyetlerini de geliştirici bir yaklaşımla Eğitim –Öğretim faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Geleceğin lider adaylarını TED Tokat Koleji'nde yetiştirmeyi amaçlamaktayız. TED Özel Tokat Anadolu Lisemiz tüm ilimize hayırlı olsun dileklerimle, 9. ve 10. Sınıflara öğrenci kabulümüz devam etmektedir. Başarıya giden yolda birlikte adım atmak için ilimiz öğrencilerini okulumuza bekliyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x