TİHDER bursiyerleri ile kahvaltı

TİHDER bursiyerleri ile kahvaltı

Tokat İmam Hatipliler (TİHDER) bursiyerleri Tokat Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nde buluştu. Kahvaltı sonrası TİHDER Başkanı Cemal Demir; programın içeriği hakkında bilgilendirdi. “Zamanın ustaları” olarak nitelendirilen mezunlar üniversiteli öğrencilerle tecrübe paylaşımında bulunuldu.

08 Şubat 2020 - 11:49

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsa Gökçe, akademi konusunda ki tecrübelerini paylaşarak yurt dışında yüksek lisans ve doktora nasıl yapılır hususunda da bilgilendirmede bulundu.  Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi Naci Altın ise, özel sektörde iş hayatına başlayabilmek ve başarılı olabilmek için üniversiteli öğrencilerin kendilerini nasıl donatmaları gerektiği hakkında tavsiyeler de bulundu.

Tokat Anadolu İmam-Hatip lisesinde uzun yıllar müdürlük yapmış Fahri Delen ve uzun yıllar öğretmenlik yapmış Abdullah Özcan’da buluşmaya katıldı. TİHDER yönetimden ise Mehmet Köprülü, Erol Demir ve İlyas Say toplantıda hazır bulundu. Ayrıca Rasim Özdenören’in “Müslümanca Yaşamak” Roger Garaudy’nin “İnsanlığın Medeniyet Destanı” adlı kitaplarının tahlilini gerçekleştirildi. Bu tahlil esnasında söz alan okurlar her birisi kitaplarda farklı birer pencere açarak içeriği zenginleştirdiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Kurtuluş reçetesi köylerdir”
“Kurtuluş reçetesi köylerdir”
Virüs Memur İşçi ayrımı yapmıyor
Virüs Memur İşçi ayrımı yapmıyor