TOGÜ’de Özlem Zengin ile söyleşi

TOGÜ’de Özlem Zengin ile söyleşi

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Kadın Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından Tokat Milletvekili Av. Özlem Zengin’in katılımıyla “Türkiye Meselelerine Kadın Gözüyle Bakış” adlı söyleşi gerçekleştirildi.

18 Mart 2019 - 22:47

Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda düzenlenen söyleşiye Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İsa Gökçe, Prof. Dr. Bekir Süha Parlaktaş, Dekanlar, Kadın Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Emine Öğüt, Genel Sekreter Fatih Alhan, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Açık oturum şeklinde yapılan “Türkiye Meselelerine Kadın Gözüyle Bakış” konulu söyleşi soru cevap şeklinde gerçekleşti. Söyleşiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi Mukaddes Gökduman, İlahiyat Fakültesi öğrencisi Ayşe Maral, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğrencisi Alperen Yeşil ve Erbaa MYO öğrencisi Sefa Okumuş, Tokat Milletvekili Av. Özlem Zengin’e Ülkemizde kadın sorunları ve Türkiye gündemi hakkında sorular yönelttiler. Av. Özlem Zengin izleyicilerden de gelen soruları cevaplayarak söyleşisini sonlandırdı.

Söyleşi sonrası İlahiyat Fakültesi Öğr. Gör. Dr. Faysal Arpaguş ve öğrenciler tarafından mûsikî dinletisi gerçekleştirildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Erbaa’da öldüren kaza!
Erbaa’da öldüren kaza!