TOGÜ’de tezsiz Yüksek Lisans dönemi

TOGÜ’de tezsiz Yüksek Lisans dönemi

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Protokolü imzaladı.

08 Ocak 2020 - 15:41

Rektörlük makamında gerçekleşen imza törenine Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hacı Ahmet Sümbül, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Gürbüz katıldı.

 

İmzalanan ve 2 yıl geçerliliği olacak protokolün, kurumların 2023 hedefleri doğrultusunda görev yapan öğretmen ve sağlık personeline yönelik uzaktan eğitim kanalı ile tezsiz yüksek lisans yapılması ve Üniversite birlikte işbirliği içerisinde olunup koordinasyon sağlanması ön görülmekte.

 

İmza töreninde konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, “Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Protokolümüz her iki kurumumuza hayırlı olsun. Bu protokolle birlikte gerek İl Sağlık Müdürlüğümüz, gerekse İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle birçok alanda ortak çalışmalar yapacağız. Bu çalışmalarla Üniversitemiz ve kurumlarımız arasındaki bağları daha da güçlendireceğiz” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI
BÜLBÜL' DEN ERDOĞAN SEVGİSİ....
BÜLBÜL' DEN ERDOĞAN SEVGİSİ....