TOGÜ’DE ULUSLARARASI PROTOKOL

TOGÜ’DE ULUSLARARASI PROTOKOL

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ve Pakistan IMScinses Yönetim Bilimleri Üniversitesi ve Iqra National Üniversitesi arasında protokol imzalandı

08 Ekim 2019 - 11:07

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Pakistan’ın Peşaver şehrinden IMScinces Yönetim Bilimleri Üniversitesi ve Iqra National Üniversitesi ile Erasmus+, Mevlana ve MoU protokolü imzaladı. IMSciences Pakistan’da yönetim alanında ilk 3 üniversite arasında oldukça başarılı ve popüler olan üniversitelerle yapılan protokol Rektörlük makamında gerçekleşti. İmza törenine TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Iqra National Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Farzand Ali Jan, IMScinces Yönetim Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Usman Ghani katıldı. İmza töreni sonrasında Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, “Pakistan’da eğitimlerine devam eden bu iki güzide Üniversite ile anlaşma yapmak hem Üniversitemiz hem de iki üniversite açısından son derece güzel bir gelişme oldu. Üniversitemiz ile Iqra National Üniversitesi ve IMScinses Yönetim Bilimleri Üniversitesi arasındaki bağların daha da güçleneceğini ve birçok etkinlik ve projelerde işbirliği içinde olunacağından son derece memnunum” dedi.

 

 Iqra National Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Farzand Ali Jan ve IMSciences Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Usman Ghani ise, Yapılan bu anlaşmaların gerek kendileri açısından gerekse Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi son derece güzel olduğunu ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile yapılacak olan çalışmalardan son derece memnun olacaklarını belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ