google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
TOGÜ, İŞKUR ile protokol imzaladı

TOGÜ, İŞKUR ile protokol imzaladı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Geliştirme Merkezi ile Tokat İŞKUR Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

25 Haziran 2020 - 11:07

Üniversitede gerçekleştirilen imza törenine Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Tokat İŞKUR Müdürü Bekir Fındık, Kariyer Uygulama ve Geliştirme Merkezi Müdürü Doç. Dr. Doğan Bozdoğan ve İş Kulübü Liderleri katıldı.

İmza töreni öncesinde açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, “Daha önce İŞKUR müdürlüğümüzle ortaklaşa çalışmalar yürüttük. Üniversitemizde açtığımız İŞKUR Bürosu ile mezun olacak öğrencilerimize yönelik çalışmalar yaptık ve gelecekleri açısından en doğru şekilde yönlendirilmelerini sağlamaya çalıştık. Bu sene de İŞKUR Müdürlüğümüzle kendi bünyelerinde açmış oldukları İş Kulübü ile alakalı protokol imzalıyoruz. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

20 ŞEHİRDE İŞ KLÜBÜ VAR

Tokat İŞKUR Müdürü Bekir Fındık ise yaptığı konuşmada, “Üniversitemizle yaptığımız bu protokolle mezun olan öğrencilerimizin geleceklerini garanti altına almak, onları doğru alanlara yönlendirmek, okulları bittiğinde işsizlik sorunlarını minimuma indirmek istiyoruz. Siz, Üniversite öğrencilerimizi yetiştiriyor bizler de doğru yönlendirme yapmayı hedefliyoruz. Türkiye genelinde yeni faaliyete geçen İş Kulübümüz de bizlere bu konuda yardım ve destek oluyor. Ülkemizde 20 şehirde kurulu olan İş Kulübümüz gençlerimizin geleceğini garanti altına alma yönünde çok fazla çalışma yapmaktadır. Bizler İŞKUR olarak çalışmalarımıza profesyonelce yaklaşmayı hedef ediniyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KADINA ŞİDDETE HAYIR!
KADINA ŞİDDETE HAYIR!
SİYANÜRLE ALTIN ARAMANIN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”
SİYANÜRLE ALTIN ARAMANIN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0