Tokat’a Aile Yaşam Merkezleri kuruluyor

Tokat’a Aile Yaşam Merkezleri kuruluyor

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Altıyüzevler Mahallesi’nde Spor Kompleksi ve Muhtarlık Binasının yapımını inceledi. Öte yandan Başkan Eroğlu, içerisinde yüzme havuzlarının ve kafeteryaların da olduğu Aile Yaşam Merkezlerinin kurulacağının da müjdesini verdi.

07 Kasım 2018 - 12:35

Altıyüzevler Mahallesi’nde teknik ekibiyle birlikte inceleme yapan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, yapımı devam eden spor kompleksi ve muhtarlık binasıyla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Aile Yaşam Merkezinin de Altıyüzevler Mahallesi’nde yapılacağının müjdesini veren Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu yaptığı açıklamada; “Altıyüzevler Mahallemiz özellikle son birkaç yıldır kentsel dönüşümle beraber mevcut binaların yenilendiği, daha fazla sayıda insanın yaşayacağı bununla beraber de belediyecilik anlamında bizim de farklı güzellikler katacağımız bir mahalle. Bu alan hem Mahalle Muhtarlık binamızın hem de mahallemizin insanlarının buluşacağı hizmet binası olarak kullanılabilecek bir mekân. Hemen arkamızda da spor alanları oluşturuyoruz. Halı sahamız şuan yapılıyor. Hemen arkasında Basketbol ve Voleybol sahalarının da olduğu, peyzajını yaparak,  kamelyalarını koyduğumuz içerisinde yürüyüş alanları olan ve Mahalle Muhtarımızın da hizmet üreteceği bir mekân olarak tasarladık. Çalışmalar başladı, inşaatlar devam ediyor. Her şey insanımız için. Onlar için bu güzel tesisleri en kısa sürede bitirip teslim etmiş olacağız. Önümüzdeki süreçlerde mahallemiz için düşündüğümüz Aile Yaşam Merkezi, yalnızca bu mahallemiz için değil, tüm Tokat’ımız için düşündüğümüz, içerisinde yüzme havuzunun olduğu, çocuklarımızın vakit geçirebileceği alanların olduğu ve en üst katında da kafeteryanınbulunduğu, tüm Tokat’a hitap edecek ama Altıyüzevlerde olacak bu güzel çalışmamızın da bütün projeleri bitti, yapımı için bekliyoruz. Tüm Tokat’ımıza ve Altıyüzevler Mahallemize hayırlı olsun.” Dedi. Haber Merkezi

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Erbaa’nın borç tablosu
İşte Erbaa’nın borç tablosu
Erbaa’da yanmış insan kemikleri bulundu
Erbaa’da yanmış insan kemikleri bulundu