Tokat’a Çocuk Kültür ve Sanat Okulu

Tokat'a Çocuk Kültür ve Sanat Okulu

Vali Dr. Ozan Balcı, “Çocuk Kültür Sanat Okulu” yapılması planlanan binada incelemelerde bulundu

22 Ocak 2020 - 11:18

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Gaziosmanpaşa Bulvarı üzerinde bulunan Çocuk Kütüphanesi ile çocukların kültürel ve sanatsal aktivitelerinin desteklenip geliştirileceği merkez olarak düzenlenip en kısa sürede hizmet vermesi planlanan Özel İdaresine ait ek binada incelemelerde bulunarak bilgiler aldı.

İçerisinde bireysel ve grup olarak kullanılabilecek ders çalışma odaları, müzik odaları, resim atölyeleri ile Z-Kütüphanesi bulunacak olan “Çocuk Kültür Sanat Okulu” ile çocukların kitap okuma kültürü ile kültürel ve sanatsal gelişmelerine katkı sağlanacağını kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı “Çocuklarımızı seviyoruz. Eğitime, kültüre ve sanata dost bir Vali olarak ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza inanıyor, güveniyoruz. Tokatlı çocuklarımızın zengin içerikli nitelikli kitaplarla okuma alışkanlığı kazanması, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile güzel vakit geçirmeleri için hayata geçirilen bu proje ile çocuklarımızın gelişmesine destek olacağız.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, verilen her bir emeğin kıymetli olduğunu belirterek, yetkililere çalışmalarında kolaylıklar diledi. Vali Dr. Ozan Balcı’ya gezi ve incelemelerde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe ve yetkiler eşlik etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düğünden sonra Covid-19’a yakalandı
Düğünden sonra Covid-19’a yakalandı
Zile Özyurt ile Almus Çevreli’de Toplulaştırma projeleri tamamlandı
Zile Özyurt ile Almus Çevreli’de Toplulaştırma projeleri...