Tokat’a Verimlilik Proje Ödülü

Tokat'a Verimlilik Proje Ödülü

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 2018 yılı "Verimlik Proje Ödülleri" töreninde Küçük Ölçekli İşletmeler kategorisinde Tokat'ta faaliyet gösteren İsveç menşeili Trelleborg Tokat Endüstriyel Hortum San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firması dereceye girdi

21 Aralık 2018 - 11:50


Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 2018 yılı "Verimlik Proje Ödülleri" gerçekleştirildi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Mustafa Varank'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen törende Verimlilik proje finallerine Küçük Ölçekli İşletmeler kategorisinde Tokat'ta faaliyet gösteren İsveç menşeili Trelleborg Tokat Endüstriyel Hortum San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firması dereceye girdi. Firma ödülünü Bakan Varank'tan aldı.  
Ödül törene katılan Tokat Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Halil İbrahim Yüksel, “Türkiye'den birçok ünlü markanın katıldığı bu yarışmada Tokat''tan bir firmanın yaptığı verimlilik çalışması ile ödüle layık görülmesi ilimiz için gurur vericidir. İsveç firması Trelleborg  dünya genelinde faaliyet göstermekte olup Türkiye'deki 4 işletmesinden bir tanesi de ilimizde faaliyet göstermektedir. Ürünlerin tamamı ihraç edilmektedir. Kendilerine hem ilimizde sağlamış olduğu üretim, istihdam ve ihracat için ve hem de aldığı ödül ile Tokat'ın tanıtımına destek olduğu için teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fevzi Çakmak Ortaokulu’nun LGS başarısı
Fevzi Çakmak Ortaokulu’nun LGS başarısı
Tokat'ta Koronavirüs risk haritası korkutuyor
Tokat'ta Koronavirüs risk haritası korkutuyor