TOKAT AMATÖR KÜMEYE ARTOVA GÜCÜ İLE RENK KATACAĞIZ

TOKAT AMATÖR KÜMEYE ARTOVA GÜCÜ İLE RENK KATACAĞIZ

Artova Gücü Spor Teknik Sorumlu hocası Hamza Ağca, yıllar sonra Tokat amatör kümeye Artova Gücü Spor olarak bu sezon renk katacaklarını belirtti.

29 Temmuz 2021 - 20:46 - Güncelleme: 29 Temmuz 2021 - 22:27

Spor Müdürümüz Arif Sağdıç, Artova Gücü Spor Teknik Sorumlu hocası Hamza Ağca ile yeni sezon için özel bir söyleşi yaptı.

Teknik Sorumlu hoca Hamza Ağca, Tokat amatör kümeye yıllar sonra Artova Gücü takımı ile yeni bir takım geldiğini söyledi.

Takımın hem başkanı hem de hocası olarak görev yapacağını belirten Ağca, “Yıllar sonra Tokat amatör kümeye Artova Gücü spor olarak inşallah bu sezon renk katacağız. Takımda hem hocalık hem de başkanlık yapacağım bir elde iki karpuz taşımak tabi zor olacak. Sayın kaymakamımız Yusuf Melik Şah Aydın Bey ve belediye başkanımız Lütfü Yalçın ve Adoçim Çimento Fabrikası Müdürümüz Hakkı Karagöl takıma maddi manevi sahip çıkacaklar. Artova Gücü Spor Kulübü olarak kongremizi yaptık ve yönetim kurulumuz görev bölümü yaptı. Adoçim Müdürümüz yönetim kurulumuzda üye olarak görev yapacak. Ben kulübün başkanlığını Sayın Müdürümüz Hakkı Karagöl beye teklif ettim ama müdürüm işlerinin çokluğundan dolayı başkanlığı bana verdi. İnşallah futbolda her insana nasip olmayacak bir görev aldım bu görevi tüm Artova ilçesinin mülkü amirleri iş adamları ve taraftarlarla başaracağız. Belediye başkanımız bana takımı kur maddi manevi tüm imkanlarla takımın yanında olacağız dedi. Bende başkanımıza güvenerek bu zorlu yolda takıma sahip çıkmak için tüm şartlarımızla yeniden Artova ilçemizin adını Tokat amatör kümede duyurmaya çalışacağız. İnşallah Allah bizi bu zorlu yolda utandırmaz diyorum. Takıma ilçelerimizden sporcular alacağız. Şuan Turhal ilçemizden bir kaleci ile görüşüyoruz, Komşu ilçemiz Zile’den bir futbolcu ile anlaşmak üzereyiz. Tokat’tan iki futbolcu komşu Yeşilyurt’tan iki futbolcu ile anlaşmak üzeriyiz. Bu görüştüğümüz sporcularla anlamaları imzaladıktan sonra basına açıklayacağız. Takımın gerisini tüm Artova ilçemizin gençlerinden oluşturacağız hepside Lisede okuyan kendi öz evlatlarımız olacaktır. Bu sezon Artova ilçemize gelecek tüm rakip takımlar sahada rakibimiz olsa da saha dışında bizim dostlarımız kardeşlerimiz ve misafirlerimiz olacaklar. İlçelerden eğer takımlarını desteklemek için e sporseverleri en dostane şekilde ağırlayacağız. İlçemizin yeni sentetik çim sahasının hakkını futbolda alacağımız başarılı sonuçlarla duyuracağız. Yeni sezonun başta ilimiz Tokat amatör futboluna ve tüm takımlara hayırlı uğurlu olmasını Allah’tan temenni ediyorum. İnşallah tüm takımlar kazasız belasız bir sezon yaşarlar. Bu illet pandemi hastalığı da ortadan kalkar tekrar amatör kümede heyecanlı maçlar oynarız dedi. Yıllardır futbolun içindeyim ilk defa bir basın bizi arayıp bizim yeni sezon için hedeflerimizi ülke gündemine taşıyor. Bize bu fırsatı veren Tokat Güneş Haber Gazetesine çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'ta 4.3 büyüklüğünde deprem
Tokat'ta 4.3 büyüklüğünde deprem
CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in yeni Genel Müdürü Fahrettin Tunç oldu
CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in yeni Genel Müdürü Fahrettin...