Tokat Bahçeşehir Koleji artık Genel Müdürlük bünyesinde

Tokat Bahçeşehir Koleji artık Genel Müdürlük bünyesinde

Tokat Bahçeşehir Koleji artık Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürlüğü çatısı altında eğitim-öğretim hayatına devam edecek

01 Kasım 2019 - 12:51

İstanbul’dan basın toplantısı için Tokat’a gelen Bahçeşehir Kolejleri İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, Genel Müdür Özlem Dağ, Genel Müdür Yardımcıları ve Karadeniz Bölge Koordinatörü Savaş Boyar, bir restoranda bilgilendirme toplantısı düzenleyerek Tokat Bahçeşehir Koleji’nin artık Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürlüğü çatısı altında eğitim-öğretim hayatına devam edeceğini duyurdu.

İCRA KURULU BAŞKANI HÜSEYİN YÜCEL: BU BİR DEVİR TESLİM

Konu ile ilgili açıklamayı Bahçeşehir Kolejleri İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel yaptı.  Yücel, “Biz tüm Türkiye’de Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları olarak geçiyoruz. 52 yılını doldurmuş bir eğitim grubuyuz. Bu sene 2019-2020 eğitim-öğretim dönemine toplamda 22 bin öğretmen çalışanımız ve 180 bin öğrencimiz ile start verdik. Bunlardan biri de yaklaşık 10 yıl önce Tokat’ta açmış olduğumuz Bahçeşehir Koleji. Son 2 yıldır Sayın Aydın Hocam işletiyordu. Biz yerel ortak ifadesini daha çok benimsiyoruz. Ve bunu kullanıyoruz. Çünkü Tokat,  Diyarbakır, İstanbul, Ankara, İzmir fark etmez. Her okulumuz bizim için bir. Her okulumuzda aynı kalite ve standartı yakalamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bahçeşehir Kolejleri Tokat Kampüsü önümüzdeki haftadan itibaren Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürlüğü çatısı altında devam edecek. Artık bir yerel ortak kavramı dışında direk genel müdürlüğümüze bağlı İstanbul’dan yönetilen bir kampüs olarak yoluna devam edecek. Son 2 yılında öncelikle Aydın bey ve ailesine, Bahçeşehir Koleji bayrağını dimdik ayakta ve bizlere yakışır şekilde ilkelerine ve Tokat’a yakışır bir şekilde taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum. Bu bir devir teslim. Artık bayrağı farklı sebeplerden dolayı bize teslim ediyor. Bugüne kadar yapılan çok güzel işler oldu. Bizler de artık elimizi bir kademe daha taşın altına sokuyoruz. İnşallah hayırlı uğurlu olur. Tokat Bahçeşehir Koleji artık Genel Müdürlük çatısı altında yoluna devam ediyor” dedi.

Hüseyin Yücel emeği geçenlere teşekkür etti.

GENEL MÜDÜR ÖZLEM DAĞ: TÜRKİYE’Yİ AŞAN BAŞARILAR BEKLİYORUZ

Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürü Özlem Dağ ise “26 yıldır Türkiye’nin her noktasında Çanakkale’den Kars’a kaliteli eğitim getirmek için çabalıyoruz. Tokat’ta da 10 yılı aşkın bir süredir bu bayrak dalgalanıyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Kurum olarak biz şuna inanıyoruz; Eğitimin kalitesini içeriği belirler. Ve bu içeriği oluşturan ve süreçte de öğrencilerimize tüm süreci ulaştıracak olan da öğretmenlerimizdir. Her zaman Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürlüğü olarak biz 10 yılı aşkın süredir bu sürecin içerisinde tüm öğretmenlerimizin ve yönetim ekibimizin yanındaydık. Bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz. Arkadaşlarımıza da Tokat’ı hatta Türkiye’yi aşan başarılarla bizi gururlandırmalarını beklediğimizi ve buna inandığımızı da ifade etmek isterim” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
Camiler ibadete hazırlanıyor
Camiler ibadete hazırlanıyor