Tokat Emniyeti’nde dezenfekte çalışması

Tokat Emniyeti’nde dezenfekte çalışması

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet binaları ve tüm ekip arabaları, corona virüs salgınına karşı dezenfekte edildi. Halkın yoğun kullandığı alanlar başta olmak üzere nezaretler de salgına önlem amaçlı dezenfekte edildi

27 Mart 2020 - 13:30

İçişleri Bakanlığı’nın korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında İl Emniyet Müdürlükleri hizmet binaları başta olmak üzere tüm araçlarında ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları yapılıyor.

 

Çin’in Wuhan kentinde Aralık ayında başlayan ve İran, İtalya başta olmak üzere hızla dünyaya yayılan Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ)’nün pandemi ilan ettiği corona virüs yeni tip Covid-19 ile ilgili mücadelenin kapsamı da arttırıldı. Mart ayında Türkiye’de de vaka görülmeye başlanan corona virüs salgını ile mücadelede tüm bakanlıklarda olduğu gibi İçişleri Bakanlığı’nda da sıkı tedbirler devrede.

Bu kapsamda İl Emniyet Müdürlükleri sıkı dezenfekte çalışmaları sürdürüyor. Tokat İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binaları başta olmak üzere halkın yoğun bulunduğu bekleme salonları, Güven Masası, tuvaletler ayrıca nezarethaneler salgına karşı dezenfekte edildi.  Ayrıca emniyete ait tüm ekip arabaları dezenfekte edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA