TOKAT FİNALDE

TOKAT FİNALDE

Prym Luxury Residence Tokat'ta hayata geçirdiği projeyle Türkiye'de yılda bir kez yapılan ve inşaat sektörünün Oscar'ı olarak ifade edilen Sign Of The City Awards ödüllerine üç dalda aday gösterilerek bir ilke imza atmıştı. Adaylık sürecinin ardından beklenen oldu ve Prym Luxury Residence Tokat finale adını yazdırdı.

05 Kasım 2018 - 12:37 - Güncelleme: 05 Kasım 2018 - 12:41


Tokat sevdalısı proje Prym Luxury Residence Tokat'ın Pırlantası olarak yükselmeye devam ediyor. Mimarisiyle, teknolojisiyle, sosyal alanlarıyla, çevreci yapısıyla ve satış politikasıyla Tokat'ta ilkleri içinde barındıran Prym Luxury Residence Tokat projesi Türkiye'de yılda bir kez yapılan ve inşaat sektörünün Oscar'ı olarak ifade edilen Sign Of The City Awards ödüllerine üç dalda aday gösterilmişti. Saymakla bitmeyecek özellikleriyle Tokat'ta ilkleri içerisinde barındıran proje büyük bir başarıya imza atarak inşaat sektörünün Oscar'ı olarak gösterilen Sign Of The City Awards ödüllerinde iki dalda finale kaldı. En iyi rezidans dalında, Nidapark İstinye - Tahincioğlu / Emlak Konut GYO ve Folkart Incity - Folkart / Saya Grup gibi firmaların projeleriyle finalde yarışacak olan Prym Luxury Residence Salı günü televizyonlardan canlı yayınla gerçekleştirilecek olan ödül töreninde Tokat'ı temsil edecek.

Finale kalmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden PRYM Gayrimenkul Yatırım AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Tuna, projeyi inanarak hayata geçirdiklerini ve bu prestijli ödülü Anadolu şehri olan Tokat'a kazandırmak istediklerini söyledi. Böyle bir platformda Tokat'ın ismini tüm Türkiye'ye duyuracak olmanın heyecanı içerisinde olduklarını kaydeden Tuna, “Prym Luxury Residence Tokat projemizle Türkiye'nin en iyisi olacağız” dedi.
PRYM Gayrimenkul finalde Tahincioğlu ve Folkart ile yarışacak

İnşaat devlerinin içerisinde finale kalarak Tokat'ı temsil edecek olan Prym Luxury Residence, en iyi rezidans dalında İstanbul'da yükselen Nidapark İstinye projesiyle Tahincioğlu ve İzmir'de yükselen Folkart Incity projesiyle Folkart gibi sektörün önde gelen firmalarıyla yarışacak.


ADIM ADIM ÖDÜLE
Ödülü Tokat'a kazandırabilmek için büyük emek harcadıklarını söyleyen PRYM Gayrimenkul Yatırım AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Tuna “Yılda bir yapılan Türkiye'nin bütün müttehitlerinin projeleriyle katılabildiği ve en iyilerin seçildiği Sign Of The City Awards isimli platform, yani ödüllü bir yarışma.  Ön elemeye tutulan genellikle İstanbul ağırlıklı firmaların projelerinin kazandığı bazen de Anadolu'dan bazı projelerin ödül aldığı bir yarışma. Türkiye genelinde yapılıyor biz oraya şükürler olsun ki 3 dalda aday gösterildik. Şimdi ise şükürler olsun finaldeyiz. Projeyi inanarak hayata geçirdik ve emeklerimizin karşılığını finale kalarak bir nebzede olsa almış olduk. Ama asıl beklentimiz Salı günü televizyonlardan canlı yayınlanacak olan ödül törenlerinde birinciliği Tokat'a getirmek. Bu tarz platformlarda Anadolu şehirlerinin temsil edilmesi çok zor. Çünkü büyük fedakarlıklar yapılaması gerekiyor, işte bizde bu yüzden büyük fedakarlıklar yaptık. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin içerisine Tokat'ın da ismini yazdırdık. Allah'ın izni ile bizler bu ödülü Tokat'a getireceğimize inanıyoruz. İnşallah büyük firmaların olduğu adeta inşaata devlerinin yarıştığı bir platformda Tokat'ı temsil etmenin gururunu birincilikle taçlandıracağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Jandarma aranan 17 şahsı yakaladı
Jandarma aranan 17 şahsı yakaladı
Kapalı alanda sigaraya ceza
Kapalı alanda sigaraya ceza