google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Tokat heyetinden Bakanlıklara ziyaret

Tokat heyetinden Bakanlıklara ziyaret

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile birlikte Ankara’da Bakanlıklar nezdinde bazı ziyaretlerde bulundu

14 Aralık 2019 - 10:07

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ankara’da Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile bir araya geldi. Görüşmede Tokat’taki tarım, hayvancılık, sulama, baraj ve gölet yapımı, arazi toplulaştırması ile Tokat’ın tarım ve hayvancılığına değer katacak projeleri Bakan Pakdemirli ile paylaşıldı. Tarım ve Orman Bakanlığında gerçekleşen görüşmeye Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın, Strateji Geliştirme Başkanı Oruç Baba İnan da katıldı.

 Gerçekleşen bir başka ziyarette ise Milli Eğitim Bakan Yarımcısı Mahmut Özer ve Vali Dr. Ozan Balcı Tokat’taki eğitim, öğretim ve yatırım konuları ile ilgili fikir alışverişinde bulundular. Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve Şehir Müzesi Küratörü Hasan Erdem ile birlikte gerçekleşen ziyarette, Tokat’ın kültür ve turizm projeleri ile Tokat’a yapılacak yatırımlar hakkında değerlendirmeler yapıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x